Krótka prezentacja paru wybranych postaci z wielkiej rodziny lalek Monster High.

Sporo dzieci nie lubi spokojnych, lecz w sumie nijakich postaci z bajek, a zdecydowanie bardziej będą im odpowiadać różnego rodzaju potwory, lubiące trochę narozrabiać.

Okulary, sport

Autor: JZO Sp. z o.o.
Źródło: JZO Sp. z o.o.

I właśnie dla takich dzieci zaproponowano lalki Monster High, inspirowane głównie postaciami z horrorów i filmów grozy.

Jeśli masz ochotę znaleźć materiały na prezentowany temat, to przejdź tutaj dentysta dublin cennik i przejrzyj inne informacje odnośnie podnoszonego zagadnienia.

Miłośnicy tych klimatów będą od razu wiedzieli, skąd czerpane były inspiracje, ponieważ raczej nie będzie kłopotów z poznaniem zombie, duchów, wilkołaków czy na przykład Draculi. Ale oprócz podobieństwa fizycznego do jakiejś postaci monster high mają swoją osobowość, przez co każda z lalek jest zupełnie inna – pod tym adresem szybko uzyskasz pomoc. Na przykład monster high ghoulia uznawana jest za najmądrzejszą z uczennic w szkole, lecz jednocześnie jest nieśmiała i zestresowana. Bardzo lubi się uczyć, a swoją wyjątkową inteligencją znacząco przerasta innych uczniów.

pościel

Autor: Eliot Phillips
Źródło: http://www.flickr.com
sprzedaż

Autor: Marina del Castell
Źródło: http://www.flickr.com
Całkowitym przeciwieństwem jest monster high clawdeen. Rozpiera ją ogromna żywotność i energia, a jednocześnie jest naprawdę cenioną znawczynią mody.

Czy masz chęć poznać prezentowane zagadnienie? Jeżeli tak, to sprawdź rekomendowany link, a zapewne odnajdziesz takie newsy, które okażą się niezwykle przydatne.

W dorosłym życiu ma sama plany zostać znaną projektantką, a póki co robi dużo, aby się wyróżniać z tłumu. Z pewnością pomaga jej w tym mocno wysportowana sylwetka z burzą brązowych włosów, które często są poddawane różnego rodzaju eksperymentom. Co interesujące, w ustach ma dwa ostre kły, natomiast dłonie zakończone są tak samo ostrymi szponami .

Ponieważ monster high clawdeen wolf jest wilkołakiem, to ma rzecz jasna wszystkie najważniejsze cechy tej postaci, to znaczy doskonały węch, wilcze zachowanie a także podatność na świecący księżyc.