Jak wybrać salę na wesele – wskazówki

Zabierając się do zorganizowania ślubu, zaraz po doborze narzeczonego/narzeczonej należy podjąć decyzję , gdzie odbędzie się wesele. W tym króciutkim przewodniku postaramy się zgromadzić a także opisać najważniejsze kwestie, na jakie dobrze jest zwrócić uwagę wybierając salę na wesele. Rzecz jasna niełatwo będzie wyszukać lokal idealny, to jest spełniający wszystkie opisane kryteria. Samodzielnie już będziecie musieli podjąć decyzję, jakie kwestie będą dla was najważniejsze.

sale weselne

Autor: rekre89
Źródło: http://www.flickr.com
Nie ma nic lepszego aniżeli głos znajomych, którzy gościli w danej sali na weselu. Do głosów w sieci internetowej na temat konkretnych lokali dobrze jest podchodzić z dystansem. Na pewno każdą salę jaką bierzecie pod uwagę trzeba zobaczyć osobiście, najlepiej widzieć kilka knajp dla porównania i decyzję podjąć na chłodno, omawiając wszelkie wady oraz atuty, a nie na miejscu pod presją managera, niekiedy kuszącego obniżkami- -> przeczytaj na stronie.

Fajnie kiedy w okolicy jest ładnie. Dla poniektórych osób jest to na tyle ważne, że rzutuje na ich ogólną ocenę wesela. Najlepiej jest kiedy sale weselne znajdują się trochę na uboczu, w jakimś spokojnym i uroczym zakamarku. Jeżeli zaś chodzi o odległość od kościoła bądź urzędu, to najogólniej obowiązuje wytyczna im bliżej tym lepiej. Znakomicie jest, kiedy weselnicy są w stanie dojść do sali pieszo.

Na sali weselnej

Autor: Данила Артемович
Źródło: http://www.flickr.com

Polegajcie na własnej intuicji i wrażeniu które zrobi na was szef lokalu w czasie pierwszych spotkań przed weselem. Niepunktualność, roztargnienie, problemy z kontaktem lub lekceważenie klienta a także jego wątpliwości niedobrze wróży na przyszłą współpracę. Znakomicie jest jeżeli w dniu wesela kierownik lub właściciel jest cały czas na miejscu. Najodpowiedniejsze są sale, w jakich sala bankietowa jest zespolona z salą taneczną w bezpośredni sposób. Wówczas uczestnicy siedzący przy stołach widzą oraz słyszą na bieżąco co się dzieje na parkiecie a także w każdej chwili mogą włączyć się do zabawy bądź po prostu brać udział obserwując innych gości zabawy- http://mojekonferencje.pl/katowice/holiday-inn-dabrowa-gornicza.

O menu ciężko pisać, albowiem po części to sprawa gustu – wszak jeden ubóstwia flaczki, drugi rosołek. Jest jednak kilka głównych reguł. Przede wszystkim powinniście oczekiwać przygotowania potraw ze świeżych półproduktów w dniu wydarzenia. Jeśli idzie o liczbę posiłków to nie zawsze sporzej znaczy lepiej.