Garderoba eleganckiego faceta

Nie masz pojęcia na co zwrócić uwagę przy zakupie letniej koszuli, a chcesz oczarować w niej swą partnerkę?
Duże znaczenie ma materiał. Przyjrzyjmy się tkaninie. Jeżeli jest to bawełna, to zakup z całą pewnością będzie udany. Bawełniane koszule są najbardziej uniwersalne, skóra może w nich swobodnie oddychać, a do tego zapewniają komfort noszenia.

Koszule męskie

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Przy wyborze optymalnego dla siebie fasonu powinniśmy sugerować się: własnymi preferencjami i samooceną własnego wyglądu, wygodą i efektem jaki chcemy osiągnąć. Jeśli od lat nosimy klasyczne, dość szerokie fasony koszul i czujemy się w nich dobrze, a fasony nazywane m.in. slim, modern fit, fashion fit itp. powodują, że z miejsca zaczynamy myśleć o diecie, to nie ma sensu na siłę starać się być modni.

Jeżeli jednak mamy szczupłą sylwetkę – niech w szafie zawisną koszule męskie slim fit oraz dodatkowo spinki do koszuli, sporo więcej odnajdziesz pod tym adresem,. Wydłużają i wysmuklają sylwetkę, poza tym są bardzo modne, tak w wersji formalnej, jak i niezobowiązującej. Szczególnie, iż wspaniale prezentują się w towarzystwie garniturów o dopasowanym fasonie. Niewysokich panów takie koszule wysmuklą dodając optycznie nieco centymetrów, zaś u wysokich szczupłych mężczyzn, zaakcentują dobre strony sylwetki. Sklepy prowadzące swą działalność w sieci zaskoczą nas bogatym asortymentem – sklep.

Kolor to dylemat, który stwarza chyba najwięcej problemów. Zdecydowanie należy mieć w swojej garderobie białą koszulę, z racji tego, iż sprawdza się w każdej stylizacji. Kiedy nie wiemy, jaką koszulę założyć, biała będzie strzałem w dziesiątkę. Neutralnym kolorem jest także jasny niebieski.

Ten artykuł jest pasjonujący, jednak warto sprawdzić również odmienne tego rodzaju posty. Dlatego zobacz polecane informacje, które także okażą się dla Ciebie pomocne.

Dobrze komponuje się w sytuacjach oficjalnych jak i tych mniej formalnych.

Z całą pewnością żaden mężczyzna nie będzie miał problemu z dobraniem zestawu dysponując koszulą w tym kolorze. Należy mieć na uwadze: must have każdego lata to białe koszule i błękitnym kolorze.
Do męskiej szafy jakiś czas temu wkroczył róż, który stanowi idealne tło dla granatu lub beżu. Zatem włóżmy róż i już!
Nie zapominajmy o zasadzie, która mówi, iż, koszule z krótkim rękawem trzeba pozostawić na nieformalne okazje i nigdy nie zakładać do nich marynarki. Chyba nie nie zależy nam by kojarzono nas z „wujkiem Staszkiem na weselu”?