Garderoba eleganckiego faceta

Nie masz pojęcia na co zwrócić uwagę przy zakupie letniej koszuli, a chcesz oczarować w niej swą partnerkę?
Duże znaczenie ma materiał. Przyjrzyjmy się tkaninie. Jeżeli jest to bawełna, to zakup z całą pewnością będzie udany. Bawełniane koszule są najbardziej uniwersalne, skóra może w nich swobodnie oddychać, a do tego zapewniają komfort noszenia.

Koszule męskie

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Przy wyborze optymalnego dla siebie fasonu powinniśmy sugerować się: własnymi preferencjami i samooceną własnego wyglądu, wygodą i efektem jaki chcemy osiągnąć. Jeśli od lat nosimy klasyczne, dość szerokie fasony koszul i czujemy się w nich dobrze, a fasony nazywane m.in. slim, modern fit, fashion fit itp. powodują, że z miejsca zaczynamy myśleć o diecie, to nie ma sensu na siłę starać się być modni.

Jeżeli jednak mamy szczupłą sylwetkę – niech w szafie zawisną koszule męskie slim fit oraz dodatkowo spinki do koszuli, sporo więcej odnajdziesz pod tym adresem,. Wydłużają i wysmuklają sylwetkę, poza tym są bardzo modne, tak w wersji formalnej, jak i niezobowiązującej. Szczególnie, iż wspaniale prezentują się w towarzystwie garniturów o dopasowanym fasonie. Niewysokich panów takie koszule wysmuklą dodając optycznie nieco centymetrów, zaś u wysokich szczupłych mężczyzn, zaakcentują dobre strony sylwetki. Sklepy prowadzące swą działalność w sieci zaskoczą nas bogatym asortymentem – sklep.

Kolor to dylemat, który stwarza chyba najwięcej problemów. Zdecydowanie należy mieć w swojej garderobie białą koszulę, z racji tego, iż sprawdza się w każdej stylizacji. Kiedy nie wiemy, jaką koszulę założyć, biała będzie strzałem w dziesiątkę. Neutralnym kolorem jest także jasny niebieski. Dobrze komponuje się w sytuacjach oficjalnych jak i tych mniej formalnych.

Z całą pewnością żaden mężczyzna nie będzie miał problemu z dobraniem zestawu dysponując koszulą w tym kolorze. Należy mieć na uwadze: must have każdego lata to białe koszule i błękitnym kolorze.
Do męskiej szafy jakiś czas temu wkroczył róż, który stanowi idealne tło dla granatu lub hurtownia alkoholi Kraków beżu. Zatem włóżmy róż i już!
Nie zapominajmy o zasadzie, która mówi, iż, koszule z krótkim rękawem trzeba pozostawić na nieformalne okazje i nigdy nie zakładać do nich marynarki. Chyba nie nie zależy nam by kojarzono nas z „wujkiem Staszkiem na weselu”?