Kremiki a także olejki do masażu – a więc, w jaki metodę poczuć się zrelaksowanym w domowym zaciszu

Pożądasz się poczuć relaks w domowym ustroniu, ale nie masz pojęcia, co będzie Ci potrzebne? A być może chciałbyś przy okazji wyzbyć się problemów skórnych?. W tym artykule przybliżymy Państwu dwie z opcji, jakie można stosować we własnym domu.
Rozpoczynającą przedmiotem nad którą się zastanowimy, to krem do masażu, którego można używać między innymi jako drenażu limfatycznego (by pozbyć się cellulitu i tak nazywanej „skórki pomarańczowej”).

włos

Autor: Domzdrowia.pl
Źródło: Domzdrowia.pl
Na dodatek akurat tego rodzaju krem od Secret Soap wyszczupla sylwetkę i modeluje ją w partiach ciała występowania cellulitu. Powstały także kremy do całego ciałka, dodające ciału energii i tak dalej. Ich ceny bywają uwarunkowane od firmy – im bardziej znana firma tym bardziej drogie kremy. Jednakże poza kremikami istnieją także innego rodzaju przedmioty stosowane do masażu, jednak my skupimy się jeszcze wyłącznie na…
skóra - migawka

Autor: Piotr loop
Źródło: http://www.flickr.com
Prezenty

Autor: UnknownNet Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Olejek do masażu – powstało ich wiele rodzajów, nie wyłącznie antycellulitowe. Powstały terapeutyczne – rozgrzewające, relaksujące, tak nazywane „naturalne” oraz tak dalej. Jest również kilka linii zapachowych i z zawartością bardzo różnych ekstraktów, w szczególności : zielonej herbatki. Należy także zwrócić uwagę, że te tak zwane „naturalne” również posiadają szczególne zawartości, w tym migdałki, pesteczki winogron czy sezam.

Przygotowaliśmy bonus dla osób, które szukają uzupełniających danych – zobacz info (http://www.drherbich.eu/) tu. Dotyczy on rozpatrywanego tutaj zagadnienia.

Dla większej wygody stosujących preparaty, powstał również elektryczny rozgrzewacz do olejków.

Koniec z trudnością rozprowadzania olejku, ponieważ jest za zimny, cieplutki właściwie zrobi to za nas!
Nie zwlekaj oraz zakup własny olejek bądź kremik już teraz, a z pewnością nie będziesz żałować wyboru!