Czego potrzebuje panna młoda by prezentować się doskonale? Jakiego rodzaju srebrne dodatki są konieczne?

Każda panna młoda chce by dzień jej ślubu był niesamowity oraz doskonale urządzony. Jest wiele spraw do załatwienia. Sala weselna, zespół, katering, obrączki to właściwie nieliczne rzeczy. Jednak ogromne znaczenie dla kobiet ma to jak będą wyglądały na własnym ślubie. Chcą wyglądać zjawiskowo dlatego dużo czasu zajmuje im dobranie odpowiedniego stroju oraz dodatków. O czym trzeba pamiętać jeżeli chodzi o kwestię ubioru panny młodej?

ślub, wesele, biżuteria

Autor: Flavio Lorenzo Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawą stroju jest oczywiście suknia, której wybór nie jest taki łatwy. Natomiast jest dużo dobrych salonów, gdzie można liczyć na wartościową poradę. Pomogą nam dobrać suknię doskonałą do naszej budowy ciała. Taką, która ukryje nasze mankamenty, a eksponującą to co mamy najlepszego. Istotne jest także to, iż tego typu suknia jest z reguły szyta na miejscu, a przymiarki oraz ewentualne poprawki są robione również na miejscu. Jest zatem czas aby całość była taka jak chcemy. W tego typu salonach możemy też wybrać odpowiedni welon lub inną ozdobę włosów na wypadek gdybyśmy nie mieli ochoty na klasyczne dodatki jak srebrny łańcuszek –
Następną rzeczą są buty. Zdaje się, iż nie są aż tak ważne ponieważ prawie nie widać ich spod sukni. W przypadku krótszej sukienki są oczywiście całkiem wyeksponowane. Kluczowe jest to aby były wygodne. Musimy w nich spędzić w końcu dużo czasu i musimy być w stanie wytrwać na nogach do końca tej wymagającej od nas zaangażowania uroczystości. Modele, które są do wyboru w wielu sklepach obuwniczych są dość powtarzalne.

Nie zwlekaj! Zachęcamy – klikaj (https://kartkownia-zaproszenia.pl/kategoria/zaproszenia-slubne/eleganckie-pozlacane-zaproszenie-slubne-imagination-green) w link i czytaj do woli. Stworzyliśmy tam dla Ciebie sporo interesujących wpisów.

Warto pamiętać jednak, że można samemu trochę zmienić wygląd takich zwykłych butów. Parę koralików czy wstawek kupionych w pasmanterii jest w stanie zmienić proste buty w coś wyjątkowego.

obrączki srebrne na ślub

Autor: MsSaraKelly
Źródło: http://www.flickr.com
Ważną kwestią jest biżuteria kolczyki srebrne ślubna. Najbardziej ma znaczenie gdy mamy sukienkę z dekoltem i włosy upięte do góry. W takim wypadku jest ona ważnym uzupełnieniem całego stroju np. obrączki ślubne szerokie – Angel Srebro. Musimy pamiętać aby nie odciągała uwagi od naszej kreacji, a była raczej delikatną ozdobą. Wtedy całość będzie się dobrze komponować i współgrać ze sobą. I na koniec jeszcze trzeba powiedzieć o jednym, ponieważ wiele pań pamięta też o długiej ślubnej tradycji, jaka ma zapewnić nam szczęście, a mianowicie trzeba ze sobą mieć coś starego, nowego, pożyczonego i w niebieskim kolorze. Dlatego właśnie częstym dodatkiem jest też podwiązka koloru niebieskiego, która może nie jest rzeczą konieczną, natomiast jest tak zakorzeniona w ślubnej tradycji, iż nie można się bez nie obyć.