Obrączki z białego złota, a tanie obrączki do ślubu – a więc, „drożyzna” kontra „taniocha”

Żenisz się, lub wychodzisz za mąż? Pomyśl dobrze zawczasu nad problemem w związku z obrączkami ślubnymi! W naszym artykule przybliżymy Ci opcje droższe – takiego typu jak bielutkie złotko – oraz te bardziej tanie, które wcale nie muszą być gorsze, czy też mniej śliczne!

tanie obrączki ślubne

Autor: Chris RubberDragon
Źródło: http://www.flickr.com
Obrączki ślubne to znaczek miłości między parą person. Do tradycji należy wymienianie się obrączkami ze złota, lecz co zrobić, gdy ktoś ma na nie uczulenie? w takiego typu wypadku wspaniałą alternatywą bywa białe złotko. Obrączki z białego złota (więcej obrączek z białego złota) przypominają kolorystyką srebro, jednak bywają znacznie droższe, droższe nawet od tradycyjnego żółtego złota. Gładziutkie, bez dodatków pierścionki wykonane z tego kruszcu, nie spadają poniżej tysiąca złotych. Dla wielu kobiet wymarzone bywają tego typu obrączki – e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Pierscionki-srebrne_Obraczki-478.html -, jednak nie każdego na nie stać. W takim wypadku istnieje alternatywna opcja obrączek ze złotka, jakimi są bez wątpienia…
obrączki z białego złota

Autor: www.PocztaKartkowa.pl
Tanie obrączki ślubne nie oznaczają brzydoty, czy też ubóstwa. Najczęściej wykonane z stali nierdzewnej, prezentują się niczym prawdziwe klejnotki wśród obrączek. Ich wygląd w niczym nie może się kojarzyć z tandetą.

Tego typu tanie pierścionki za parę istnieje możliwość zapłacić już zaczynając od trochę powyżej 100 złotych, czyli jak na tak ważną uroczystość nie są to bardzo duże pieniądze, jednak uszczęśliwią twoją przyszłą żonkę (albo nadchodzącego męża), dzięki ich wzorowaniu oraz fakcie, iż się nie przepłacało! Do tego owe obrączki świetnie imitują bielutkie, lub żółte złotko, a nawet i maja możliwość mieć innego rodzaju kolory, dzięki czemu będziecie posiadać niepowtarzalne wzory i to za nie za bardzo wielkie pieniądze!