Jak układać zbyt długie kędziorki?

Częstym kłopotem panów jest czesanie dłuższych kędziorków. W bieżącym sezonie nadzwyczaj modne są fryzury, gdzie boki oraz tył ścinane są króciutko, natomiast góra pozostawiona przedłużona.
Takowe strzyżenie nastręcza pielęgnacji włosów a także powszedniego czesania ich.

Ekspres kombinowany De Longhi

Autor: Estoria.pl
Źródło: Estoria.pl
dentysta
Albowiem męskie włosy zwykle są sztywne, nie jest to łatwe zadanie. Fundamentem w tym wypadku będzie odpowiedni szampon, najpoprawniej nawilżający. Zmiękczy on włosy, dzięki czemu staną się podatne na czesanie.

Czy bez efektów chcesz wyszukać analogiczny wpis? Jeżeli tak, to autentycznie zalecamy ten portal (https://www.dentystakaniak.pl/kontakt/) – to na pewno jest to, czego właśnie w tej chwili potrzebujesz.

Przesuszone włoski są szorstkie w dotyku i puszą się. Dotyczy to też włosów kręconych albo pofalowanych. Są to za każdym razem włosy suche jak też wymagają do pielęgnacji artykułów nawilżających – wejdź na stronę Męskie Zacięcie. Podstawowym błędem jeśli chodzi o męskie fryzury będzie używanie pianki, bowiem dodatkowo wysusza ona włosy, co nadwyręża ich kondycję jak też komplikuje czesanie.

Jeśli pragniemy łatwo podnieść dłuższe włosy do góry, czego wymaga pompadour fryzura, cudownie sprawdzi się do tego silnie utrwalająca pasta ewentualnie żel. Nakładamy wyrób na mokre włosy i suszymy. Dzięki takiemu zabiegowi otrzymają one strukturę a także będą bardziej podatne na modelowanie. Jeśli fryzura cechuje się bardzo długą górą, konieczne będzie natapirowanie włosów i utrwalenie mocnym lakierem. Tapir podtrzyma nawet niesforne a także cienkie kędziorki.

Zaciekawił Cię ten opis? Przejdź więc do kolejnego artykułu i czytaj artykuł dużo o intrygujących Cię kwestiach.

Na dodatek doda im też objętości – Męskie Zacięcie BLOG > rekomendowana strona.

Jest to odpowiednie wyjście w wypadku włosów z tendencją do wypadania, gdyż przeważnie góra jest wówczas mocno przerzedzona. Jeśli kędziorki są kręcone, a zależy nam na fryzurze bez fal oraz loków, trzeba przed czesaniem wyprostować kędziorki prostownicą.