Bezpieczeństwo naszego niemowlaka w trakcie jazdy

Kiedy przemieszczamy się autem najistotniejsze jest bezpieczeństwo. Pełnoletni muszą, z pewnością zakładać pasy, zaś dzieci powinny mieć odpowiednio dobrane siedziska.
Aktualnie wyszukamy mnóstwo propozycji dobrych siedzisk, lecz, jak się nie pogubić?
Analizy bezpieczeństwa, pokazują, iż najwłaściwsze foteliki dla najmłodszych, to te, które będą dostosowane do ich wymiarów, wagi i wieku.

sklepy internetowe

Źródło: http://www.sxc.hu/
Jednak wzrost będzie fundamentalny. Poza tym, że fotel musi być dobrany do konkretnego malucha, musi też pasować do samochodu, żeby można było go zainstalować równo.

Jeśli interesuje Cię opisywany wątek, to przejdź do podstrony (http://www.angelka.pl/fotografia-ciazowa-kobiety/) oraz poznaj podobne informacje dotyczące takiego zagadnienia. Wciągną Cię bez reszty.

Sprawdźmy również świadectwo bezpieczeństwa, które winno widnieć przy każdym foteliku.

W internecie, dostrzeżemy foteliki instalowane przodem albo tyłem do kierunku jazdy. Który jest odpowiedni? Według testów, dla najmniejszych dzieci, najwłaściwszy jest fotelik, który zamontujemy tyłem do toru jazdy. Fachowcy, uważają, że ta poza jest najlepsza i powinno się tak przewozić najmłodszych jak najdłużej. Opłaca się zwrócić wzrok, także na foteliki obrotowe, które mamy szansę obrócić do tyłu lub w przód.

Zaciekawił Cię ten wpis? To świetnie, gdyż oryginalny wpis (http://www.copyline.pl/serwis/) zawiera podobne dane do prezentowanych.

Poza tym najlepiej wpasować fotel, na środku tylnej kanapy. Absolutnie nie na przednim siedzeniu!

lego

Autor: Betsy Weber
Źródło: http://www.flickr.com
dziecko przed telewizorem

Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com
Zwykle, nie wiemy, iż foteliki, mogą mieć również okres ważności. Użytkowane latami deformują się, a śrubki nagrzewane przez słońce zatracają swoje właściwości.

W końcu pozostaje dobrać odcień, gdy chodzi o utrzymanie schludności, sprawdzi się bez wahania czarny.
A gdy mamy już właściwy fotelik, możemy zatrzasnąć pasy nam i maluchowi i odjechać w świat.