Dzieci je kochają – Furby

Czasy, w jakich dzieci musiały się bawić patykami występującymi w roli karabinu czy szpady, gdyż w polskich sklepach nie było zabawek, dawno minęły. Obecnie sklepowe półki uginają się od produktów przeznaczonych dla najmłodszych, a co jakiś czas, któraś z zabawek zdobywa wyjątkową popularność i staje się marzeniem każdego malucha. Identycznie jest z maskotkami furby.

furby

Autor: Richard Elzey
Źródło: http://www.flickr.com
To interaktywna zabawka, jaka ma postać miłego stworka. Sprzedawana jest w paru wersjach kolorystycznych. Co ciekawe, to dziecko może samodzielnie zaprojektować zabawkę, jaka mu faktycznie odpowiada. Wystarczy, że wybierze ulubiony kolor futerka i oczy. Taka personalizacja jest naprawdę interesującym pomysłem oraz dodatkowo uatrakcyjnia zabawkę (stylowe furby na Furby potrafi pokazywać emocje, jak na przykład śmiech lub smutek, tym sposobem staje się zabawką, która może być także przyjacielem dla dziecka. Maluch ma także ogromny wpływ na kształtowanie osobowości zabawki, która jest zależna od tego, w jaki sposób się ją traktuję. Zabawka odróżnia mówione do niej słowa – oczywiście, należy mówić naprawdę wolno i co najważniejsze – wyraźnie.

furby

Autor: Ed and Eddie
Źródło: http://www.flickr.com
Producent zatroszczył się również o aplikację, jaka pozwala na opiekę nad Furby.

Intrygujący wpis? Jeśli tak sądzisz, to kliknij ten link, wyczerpujący tekst (http://varsovia.edu.pl/), który w tamtym miejscu odnajdziesz, również jest coś interesującego.

Jest ona przeznaczona na dwa systemy operacyjne – IOS i powszechny Android. Zabawka może być dla dziecka interesującą alternatywą i odpowiednikiem rzeczywistego zwierzęcia, na jakiego posiadanie rodzice nie chcą albo nie mogą sobie pozwolić. Jest to również interesujący trening przed posiadaniem psa lub kota, gdyż dziecko musi się opiekować maskotką, bawić się z nią i okazywać jej zainteresowanie. Dla rodzica jest to stosowne pole do obserwacji zachowania swojej pociechy. Na podstawie jego kontaktu z Furby można podjąć końcową decyzję, czy maluch jest już gotowy na opiekowanie się zwierzęciem.
Furby to zabawka stosowna zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

Miej świadomość, że nasze odnośniki (www.horyzont.net.pl/wycieczki-firmowe/) kierują jedynie do najbardziej interesujących stron, na których odnajdziesz jedynie użyteczne wiadomości.

Bawić się nią mogą szczególnie dzieci nieco starsze, jakie umieją mówić, jako że tylko tym sposobem będą potrafiły całkowicie wykorzystać jej możliwości (ekstra źródła na Zabawka jest współcześnie łatwo dostępna w polskich sklepach, więc na pewno nie będzie się miało większych trudności z jej zakupem. Podobne zabawki interaktywne cieszą się sporym zainteresowaniem, gdyż gwarantują zdecydowanie więcej możliwości niż tradycyjne produkty dziecięce.