Wanienka przeznaczona dla dziecka – a więc, kąpanie małego dziecka nie musi być straszne!

Każdziutka mamusia ma pojęcie, jak istotna jest odpowiednia higiena małego dzieciaka, które to jeszcze nie potrafi umyć się same. Do jeszcze niedawnego okresu kąpiel małego dzidziusia miała jedynie pojedyncze ułatwienie – wanienkę, którą można było ustawić wewnątrz jakimś wyższym lokalizacji, na przykład na stoliku, aby było łatwiej utrzymać w niej dzieciątko.

wanienka dla dziecka

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Furby
Jakie jednak unowocześnienia oczekują na nadchodzące lub obecne mamusie wewnątrz XXI wieku? Przeczytaj nasz felieton, a z pewnością się tej rzeczy po dowiadujesz!
Wewnątrz obecnych czasach wanienka dla dziecka, to już nie tylko kawałeczek plastiku, wewnątrz którym to i tak jesteś zmuszona się schylać aby utrzymać dzieciątko tak, aby się nie daj Boże podtopiło.

Skoro czytasz ten materiał, to niewątpliwie jest on dla Ciebie niesamowicie interesujący. Tu również jest notka z serwisu (https://manima.pl/pl/menu/rowery-i-pojazdy/jezdziki-181), która posiada podobne zagadnienia.

Teraz wanienki dla dzieci są tak nowoczesne, że nie jeden dorosły na pewno pragnąłby mieć taką dla samego siebie.

Jeśli ciekawi Cię niniejszy tekst, to bez wahania kliknij tutaj i zobacz oprócz tego inny równie pasjonujący pełen opis.

Wanienki ustawiane na regulowanych nóżkach dających możliwość dobrać wysokość, dodatkowe lokalizację na przewijanie maluszka po kąpieli, mająca w posiadaniu specjalne wkłady, na których to istnieje możliwość usadowić bardziej wysoko dziecko, bez lęku o jego zdrowie, czy nawet i taka posiadająca mini wersje salonu SPA wraz z prysznicem oraz mięciutką podpórką, która to można jednak nie trzeba wkładać do wanny (ta alternatywa istnieje głównie w wersjach dla dziewczynek) – to wszystko odnajdziemy w „repertuarze” wanien przeznaczonych dla dzieciaków, od noworodków aż po dzieciaki nawet i 4-letnie.

Co do cen na owe luksusy, to są one niewiarygodnie rozbieżne – w uzależnieniu od tego, jak dużo posiadamy pieniędzy możemy zakupić zwykłą plastikowa wanienkę za paręnaście złotych, lub zaopatrzyć się w calutki zestaw, który pomoże naszym osobom we wszystkim – tutaj jednak cena wynosić może nawet około pięciuset złotych!