Genialny przepis na waniliowe caffe latte – koniecznie spróbuj!

Lubisz kawowe wynalazki? Ja powiem jak jest – przepadam za nimi! Nie potrafię wyobrazić sobie dnia bez wypicia mocnej, pachnącej kawy. Mam kawiarkę i maluteńki ekspres przelewowydo kawy. Najczęściej wypijam kawę czarną, bez dodatków. Czasem zdarza mi się zaszaleć – wtedy robię waniliowe cafe latte – przepis znajdziecie w tym tekście!

Czarna kawa

Autor: Bill So
Źródło: http://www.flickr.com
Zaskoczę was faktem, że w tym wypadku wykonuję także sos waniliowy! Jak się okazało nie jest to takie trudne.

Zajrzyj do artykułu, który umieściliśmy pod poniższym linkiem i czytaj więcej prywatny ośrodek terapeutyczny dla młodzieży na ów temat, który najwidoczniej Cię zaciekawił. Nie czekaj!

Przepis na waniliowe latte, który uwielbiam i jest rewelacyjny przeczytałam na blogu, najczęściej przeze mnie czytanym zresztą. Polecam gorąco: . Sztuka zrobienia takiej kawy tkwi w potrafieniu delikatnego dolewania kolejnych składników, tak by stworzyły piękne warstwy. Jest to dla mnie niesamowicie ciężkie i muszę przyznać, że choć wykonałam już chyba ze 100 razy waniliowe caffe latte, nadal zdarzają mi się w tej materii wpadki. Taki rodzaj kawy kocham szczególnie jesienią i zimą, doskonale poprawia mi humor podczas szarugi i zimnych długich wieczorów. Parzę wtedy kawusię, wchodzę pod kołdrę i czytam książkę, albo leżakuję na moim fotelu podczas oglądania TV.

Wykonanie waniliowego cafe latte trzeba poprzedzić zaopatrzenie się w specjalne filiżanki, szklanki albo kubki, w których będzie pięknie widać warstwy kawy i mleka. Ja mam podobnych przynajmniej kilka – zobacz informacje. Moje ulubione są kupione w Internecie, posiadają bardzo grube szkło i są dość wysokie – mają 30 cm! Niedawno weszła moda na kubki przypominające słoiki – wybrałam sobie dwa i czasem to w nich przyrządzam latte.

Nie wahaj się- przejdź do serwisu (https://www.winnicadwiegranice.pl/), aby otrzymać uzupełniające informacje na opisywany w tekście temat. Oczekujemy na twą recenzję!

Zakupiłam także oryginalny pojemnik z sitkiem i różnymi nakładkami. Dzięki temu mogę udekorować latte np. cynamonem.