7 standardowych akcesoriów dla małych dzieci

Dzisiejsze pieluchy wielokrotnego użytku są przyjazne dla otoczenia, milsze dla Twojego potomka i w rozstrzygającym rozrachunku dużo bardziej opłacalne. Ich stosowanie faktycznie nie jest takie zawikłane, jakby się niektórym mogło wydawać. Kieszonki przeróżnych wytwórców są aktualne na rynku od jakiegoś czasu. Ich konstrukcja jest bardzo zbliżona. Odmienności pojawiają się w oferowanej tonacji, wykończeniu otulacza, jego spięcia także składu wkładów.

Pieluszki tetrowe (więcej) albo z kieszonką, chociaż na ogół zwane po prostu kieszonką to najpopularniejsze rozwiązanie.

Tort z dziecięcych pieluszek

Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com

W praktyce to nadzwyczaj przyjemna w dotyku pielucha z kieszonką, utworzona od zewnątrz z PULu oddychającego poliestru, jaki ma chronić ubiór przez przesiąknięciem, od środka z lekkiego mikropolarku, również wyekwipowana w kieszonkę na chłonne wkłady. Kluczową zaletą pieluszek z kieszonką jest ich uniwersalność i prędki okres uschnięcia dzięki temu, że kieszonka i wkład suszą się samodzielnie. Najwygodniej kupić otulacze rozmiarowo dobrane pod względem wielkości malucha. Otulacz pulowy jak sama nazwa podkreśla montuje się tylko z surowca typu PUL, to znaczy zalaminowanego poliestru.

To przyciągający oko tekst, jednak dodatkowo zgłąb także inny pokrewny i w równym stopniu nietuzinkowy wpis – my zalecamy to opracowanie (https://medicart.wroclaw.pl/neonatolog-wroclaw/).

Niezwykle prędko uschnie, a jak potomek zanieczyści taki otulacz niezbyt mocno, jest możliwość wypłukać go pod bieżącą wodą i jak tylko obeschnie użyć kolejny raz. Nie musimy wrzucać otulaczy do prania po każdym użyciu, o ile się nie zanieczyścił zastępujemy jedynie tetrę/wkłady. Otulacz z bawełny i PUL-u to taki otulacz, jaki prócz budulca PUL ma zewnętrzną warstwę bawełnianą.

Zazwyczaj są to różne barwne otulacze (link), gdzie budulec zewnętrzny może być również milutkim welurkiem. Otulacz wełniany jest wykonany w 100% z wełny merynosów, jaka całkowicie oddycha ochraniając świetną ciepłotę ciała malucha, uniemożliwiając przegrzanie. Ten otulacz przede wszystkim wietrzymy, chyba że się zabrudzi.

Kliknij tutaj, sprawdź ofertę (https://apteczka-madrali.pl/94-witaminy-adek) naszej firmy a z całą pewnością przeczytasz coś interesującego. Mamy bardzo niskie ceny, więc nie będziesz żałować!

Czyścimy go manualnie co 1-2 tygodnie. Niestety długo schnie i trzeba go lanolinować, ażeby umożliwić efektywną osłonę przed przesiąkaniem. Pomimo kłopotów właściwie warto, gdyż w niczym skóra pociechy nie oddycha tak właściwie jak w otulaczach z wełny.