5 sprawdzonych sposobów fachowego przedłużania włosów

Włosy często są cienkie, a w dodatku nie mogą urosnąć. Chociaż nakładamy przeróżne odżywki, oleje czy płukanki, nic nie może nam pomóc. Jeśli jednak bardzo chcemy posiadać długie i gęste włosy, należy zastanowić się nad ich wydłużeniem.

sposoby przedłużania włosów

Autor: Marcin Kargol
Źródło: http://www.flickr.com
Co stanie się naszą ostatnią deską ratunku? Oto sprawdzone sposoby przedłużania włosów!
rozwód

Autor: siti fatimah
Źródło: http://www.flickr.com
Rozpocznijmy od zapoznania się z najprostszymi sposobami, które można wykonać we własnym zakresie. Jeżeli chcemy diametralnej metamorfozy, ale jedynie na krótki czas, warto kupić perukę! Choć można mieć wrażenie, że to pospolite, jest to perfekcyjne rozwiązanie do pośpiesznej i krótkiej zmiany. Kolejnym sposobem są pasma clip-on. Wystarczy rozdzielić pasma i przyczepić je na naturalnych włosach. Sposób jest bardzo nieinwazyjny, a „doczepki” możemy ściągnąć, kiedy tylko mamy ochotę. Jeżeli jednak jesteśmy zdecydowani na przedłużenie włosów na dłuższy czas, należy wybrać się do zakładu fryzjerskiego.

Czy komentarze z serwisu (http://www.lonsdale-benlee.pl/Benlee_Rocky_Marciano-2,2,0,1,2.html) były o tyle inspirujące, że masz ochotę stworzyć swój? Zachęcamy Cię do tego. Będzie to dla nas duża pomoc.

Jedna z najlepiej ocenianych metod przedłużania włosów to metoda keratynowa. Pasma włosów posiadają łuski na końcach, a za ich pomocą i temperaturze 180 stopni przyczepia się nienaturalne pasemka z własnymi włosami. Choć może się wydawać, że temperatura jest wysoka, należy zdać sobie sprawę, że prostując lub nakręcając korzystamy z wyższej temperatury. Włosy wydłużamy na czas do trzech miesięcy. Następna metoda zwana jest japońską. Pasma przyczepiane są przy pomocy warkoczyków na gumeczkach. To kolejna metoda która nie obciąża włosów. Wadą jest fakt, że włosy wytrzymują do ok. 1 miesiąca. Nowym sposobem jest przedłużanie laserowe. Materiał jest niezwykle delikatny, w związku z czym doczepione włosy są niemal niewidoczne. Fryzurę można farbować, a również prostować czy korzystać z lokówki. Dodatkowo warto dodać, że metoda jest długotrwała, wytrzymuje nawet to sześciu miesięcy.

Spływy kajakowe Święta

Autor: Kaylon
Źródło: Kaylon.pl
Włosy można przedłużyć tak samo samodzielnie, jak i w zakładzie fryzjerskim.

Są dostępne przeróżne sposoby przedłużania włosów, wszyscy znajdą coś dla siebie. Warto po prostu wybrać perfekcyjny dla nas sposób i cieszyć się z cudownej fryzury. Doczepiane włosy sprawią, że fryzura będzie grube i wybranej długości. Wśród pięciu wymienionych sposobów zapewne odnajdziemy odpowiednią.