Dolnośląskie – co warto pokazać maluchom?

We Wrocławiu, stolicy województwa , należy pokazać latoroślom oszałamiające zabytki na Starym Mieście, szukać wspólnie z nimi zabawnych krasnali wyczekujących na turystów w najbardziej zadziwiających miejscach oraz odwiedzić jeden z najogromniejszych a także najciekawszych polskich ogrodów zoologicznych.
Większą część wartościowych staroci Dolnego Śląska w miniaturce możemy obejrzeć w Kowarach w tamtejszym Parku Miniatur.

tablica

Autor: Franklin Park Library
Źródło: http://www.flickr.com
Warto choćby przez godzinę poczuć się niczym Alicja w Krainie Czarów. Dolnośląskie to również liczne szlaki podziemne – kopalnia złota, Jaskinia Niedźwiedzia czy też Kompleks Sztolni Podziemnych . Niebanalne wrażenia zapewniane!

Warto również odwiedzić Regionalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej . To także doskonały pomysł na wycieczki szkolne. Dostatnia propozycja programowa Ośrodka, romantyczne pejzaże wsi oraz współczesny dom z infrastrukturą o ekologicznej charakterystyce to świetny sposób na czynny odpoczynek dzieci, młodzieży jak też dorosłych. Kadra instruktorska spowoduje, że zajęcia będą dla uczestników nie wyłącznie zabawą, uzupełnioną o walory naukowe.
Międzyzdroje  - nadmorska plaża

Autor: Salon Nowojorski
Źródło: http://www.flickr.com/
Bez względu na to, w której części Wrocławia się pojawimy, możemy być pewni, iż zastaniemy całkiem niezwykłych jego mieszkańców. Mowa oczywiście o krasnalach, jakich ilość oscyluje w granicach 300.

Jak sądzisz? Czy ten wątek jest ciekawy? Jeśli tak, to kliknij w odsyłacz oraz sprawdź praktyczne informacje (http://certificator.eu/pl/certification/order-russian-conformity-certificate.html) – wciągną Cię totalnie.

Nie powinniśmy się do niej jednakże przyzwyczajać, wzrasta bowiem systematycznie.

Co więcej, choć wszystkie krasnale cechują się niedużym wzrostem, każdy posiada trochę inny charakter oraz zainteresowania. Możemy pobawić się z dzieckiem w grę pod tytułem „Kto znajdzie krasnala”. Jedno jest pewne – w tychże stronach nie możemy się nudzić.