Dekoracje ślubne – w jaki sposób je dzisiaj wybierać, aby mieć pewność, że staną się one doskonałą ozdobą tego ważnego dnia?

Planowanie ślubu najczęściej pochłania faktycznie sporo czasu oraz pieniędzy. Wie o tym każdy, kto już ma za sobą to ważne wydarzenie. Współcześnie, śluby są planowane z coraz większym rozmachem, w związku z tym nie należy się dziwić, że rynek usługodawców i artykułów ślubnych z roku na rok rozrasta się coraz bardziej. Jednym z najistotniejszych elementów, o którym kategorycznie należy pamiętać, są dekoracje ślubne. Jak je wybierać, żeby mieć pewność, że staną się one najlepszą ozdobą?

dekoracje ślubne

Autor: Izabela Sekuła JakMotyle.pl
Źródło: abcslubu.pl
Przede wszystkim ozdoby muszą zostać dopasowane do charakteru wesela. Kiedy ślub i przyjęcie weselne są wystawne, to dekoracje (zgarnij rabat na dekoracje urodzinowe bielsko) ślubne Katowice także powinny takie być – idź na stronę. Idealnie sprawdzą się na przykład piękne kule kwiatowe, wykonane z żywych kwiatów oraz dekoracje ze świeczek, jakie nadadzą odpowiedniego klimatu. Trzeba jednak pamiętać, aby świeczki prawidłowo zabezpieczyć, gdyż w ferworze zabawy łatwo o ich wywrócenie. Świetnym rozwiązaniem są lampiony, które stanowią ochronę dla świeczki, ale jednocześnie prezentują się faktycznie pięknie.

Na rynku działa dużo firm dekoratorskich, jakie są w stanie wykonać ozdoby zgodnie z wymaganiami kupujących. Co więcej, dekoracje (polecamy również ślub w plenerze) warto dopasować do kolorystyki wesela i ślubu. Aktualnie dużo więcej par decyduje się na wybranie motywu przewodniego lub określonego koloru. Możliwości pod tym względem jest naprawdę dość wiele. Dużym zainteresowaniem cieszą się soczyste, wyraźne barwy, jak żółty, niebieski bądź czerwony. W Polsce, to właśnie czerwień cały czas wiedzie prym. Dopasowanie koloru dekoracji do koloru wesela i bukietu panny młodej na pewno okaże się najlepszym rozwiązaniem.

szczegołowe informacje
Osoby, jakie mają skromny budżet i podczas organizowania wesela muszą się liczyć z każdym groszem, wiele dekoracji mogą zrobić własnoręcznie. W internecie udostępniane są interesujące filmiki instruktażowe. Źródłem inspiracji mogą stać się również blogi internetowe o ślubnej tematyce. W roli ochronek np. na świeczki świetnie sprawdzą się zwykłe słoiki, które można przewiązać ozdobną koronką albo sznureczkami, tym sposobem zyskają odświętny charakter. Z kolei kwiaty wskazane jest kupować na giełdach kwiatowych, gdzie ich ceny są o wiele bardziej konkurencyjne.