Przypilnuj detali organizacyjnych, by wszystko potoczyło się gładko!

Ślub to niepowtarzalny dzień w życiu zakochanych. Jednak przygotowanie tego dnia wiąże się z całym szeregiem przygotowań. Jak bezboleśnie przejść przez organizację tego wydarzenia?

Jeśli chcesz mieć idealny ślub, planuj go wcześniej

dekoracje ślubne kościołów

Autor: @sage_solar
Źródło: http://www.flickr.com
Spore uroczystości potrzebują dużych sal. Aby mieć przekonanie, że wybrana sala będzie wolna w czasie naszego wesela trzeba zamówić ją ze dużym wyprzedzeniem. Zastanów się czy musisz opłacić biesiadnikom nocleg czy ułożysz ich u siebie.

Czy myślisz, że w sieci jest niewiele godnych polecania postów? Jeśli chcesz wejść na rzeczywiście użyteczny portal, to zalecamy tę witrynę (http://www.kartkownia-zaproszenia.pl/kategoria/pudelka-na-koperty/pudelko-na-koperty-green-ivy).

Wyjście nr 1 jest oczywiście kosztowniejszym rozwiązaniem, niekiedy mimo wszystko nie ma alternatywnego rozwiązania. Zasięgnij języka w sprawie cateringu podawanego w tym miejscu, poproś o przyrządzenie pewnych potraw na spróbowanie, kompetentne placówki nie powinny mieć nic przeciwko.

Następnie wyjątkowo istotną sprawą jest muzyka! Najpewniej popytać znajomych, jakich muzyków opłaca się zatrudnić. Możemy poprosić o pokazanie filmu z wcześniejszych wesel by zobaczyć, że wytypowana przez nas kapela faktycznie umie zabawić biesiadników. Wcześniejsze wynajęcie lokalu musi naturalnie pokrywać się z datą mszy w Kościele. Duchownego należy wypytać o dekoracje ślubne kościołów. Ponieważ może wyjaśnić się, że kościółek zatrudnia osobę od dekoracji i my nie musimy się tym interesować. Rozpatrz wynajęcie profesjonalnego fotografa, w ten wyjątkowy czas przyjemnie będzie mieć ładną pamiątkę. Twój kuzyn może nie umieć uchwycić idealnego momentu, a również będzie chciał się bawić na Twoim weselu więc będzie na „niepełny etat”.

dodatki weselne

Autor: Nick Storchay
Źródło: http://www.flickr.com

By Twoje wesele było zapadające w pamięć, zatroszcz się o dodatki weselne

Wyjątkowo uroczym rozwiązaniem na ozdobienie stołów na sali są różne dodatki weselne – Happeningd. Jednakże to nie wszystko asortymentu przedsiębiorstw parających się tematyką weselną.

Publikacja, którą teraz czytasz to wspaniałe źródło informacji, jednak jeśli poszukujesz innych tego rodzaju materiałów, to kliknij tutaj.

By mieć niepowtarzalną pamiątkę kupmy księgę gości i poprośmy każdego do zostawienia w niej śladu! Ładnym dodatkiem w kościele byłaby poduszeczka na obrączki. Pamiętajmy o rodzicach – dla nich powinniśmy nabyć ślicznie ozdobione podziękowania. Z kolei rodzice mogą zadbać o coś do posypania pary młodej po opuszczeniu kościoła. Do kupienia są płatki kwiatów czy tubki strzelające konfetii, etc.