Pamiątki z ślubu – takie, które wzbudzą miłe wspomnienia

Czy można jeszcze zdziwić gości weselnych w trakcie oglądania reportażu z Waszego ślubu? Oczywiście! Film ślubny zrealizowany z dronu jako dodatek do pełnej realizacji przyniesie pamiętne wrażenia. Nieosiągalna ekstrawagancja? Niekoniecznie! Ten film mogą przygotować niektóre atelier. Posiadają one świadectwa kwalifikacji UAVO uprawniające do przeprowadzania tego typu zleceń. Będzie to oryginalna pamiątka.

W jaki sposób wygląda filmowanie z powietrza.

Jeżeli wykorzystana w niniejszym artykule narracja do Ciebie trafia, to zobacz tu wina białe półwytrawne podobne wpisy – one dotyczą zbliżonej problematyki.

Minęły czasy, kiedy operatorzy kamer wsiadali do samolotów bądź śmigłowców oraz szybowali nad głowami aktorów. Zwyczajnego „zjadacza chleba” nie stać było na tego rodzaju wariactwo. Dzisiaj do kręcenia zdjęć z góry w hollywoodzkich produkcjach czy w czasie piłkarskich meczów, wykorzystuje się w sposób zdalny sterowanych bezzałogowych statków powietrznych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by spożytkować je także na waszym ślubie. Najlepiej wypożyczyć taki cudo nie tylko na sam ślub, ale też na sesję w plenerze. Pamiątka będzie niezapomniana.

Ślub

Źródło: epena.pl

Do tego rodzaju celów używa się na odległość sterowanych Quadrocopterów z gimbalem do uchwytu jak też stabilizacji mini aparatów bądź aparatów. Obraz „widziany” przez obiektyw jest transmitowany drogą radiową w rzeczywistym czasie na ekran monitora, co pozwala w pełni kontrolować akcję i udoskonalać ujęcia. Bezzałogowe statki powietrzne, kierowane przez operatora z ziemi latają na maksymalnej wysokości 300 metrów. Co prawda zasięg mają większy, ponieważ do 1 km, jednak nie ma potrzeby aż tak znacznych ujęć. By lepiej wyeksponować młodą parę dron może bezpiecznie obniżyć się na wysokość ledwo paru centymetrów.

Jak wiele kosztuje filmowanie z powietrza? Koszt takiej usługi to 300 – 1000 zł w zależności od metody użycia. W budżecie weselnym na ten cel warto więc określić kilka złotych na coś, co wzbogaci waszą pamiątkę w ujęcia z lotu ptaka.

Zainteresował Cię ten temat? To świetnie! Nowe równie zajmujące artykuły dostrzeżesz pod poniższym odnośnikiem – tam oczekuje na Ciebie dalszy ciąg (https://cyfrowo.com.pl/bytom).

W przypadku wesela 30 minut filmowania z góry z pewnością starczy. Kwestia kilku ujęć do całości filmu. W plenerze również dobrze jest dodać kilka klipów z góry. Jak by nie było wesele mamy raz w życiu a pamiątka w postaci zdjęć czy filmu to pamiątka też dla naszych dzieci a może nawet dla wnuków. Z całą pewnością warto zagospodarować wymienioną sumę w naszym budżecie ślubnym.