Co dla naszego dziecka jest najlepsze?

Pomimo, że pieluszki wielorazowe są jeszcze bardziej wzięte, w dalszym ciągu wielu rodzicielom na hasło „ pieluszka z materiału”, cierpnie skóra. Musimy tymczasem pamiętać, że pieluszka wielorazowa różni się trochę od sławetnej powszechnie tetry. Jest to wyrób nowoczesny technologicznie, jeśli idzie o używane materiały, wzór i design.

Idea jest niezmiernie łatwa. Na zewnątrz jest mięciutki polar, powleczony od środka tkaniną PUL. Skóra pociechy przylega do antyseptycznego i antybakteryjnego bambusa. To zabezpieczenie lepszej dbałości niemowlaka. Dzięki pieluszkom bambusowym zagwarantujecie potomkowi wygodę, na którą większość z nas nie posiadała okazji. Pieluszki kieszonki są niebywale chłonne i miękkie. Dzięki temu, że są to pieluchy składane wysychają szybciej aniżeli gotowe wkładki. Pieluszki ekologiczne to nadal najbardziej popularne pieluchy dla maluchów.

ubranka dla dziecka

Autor: Liz
Źródło: http://www.flickr.com

Atutem pieluszek wielorazowych jest niezwykle prędki czas schnięcia, ewentualność wykorzystywania przeróżnych wyłożeń i tym samym regulacji chłonności oraz łatwość zastosowania. Pieluszka wielorazowa wygląda jak pieluszka z kieszenią, ale ma wszytą wkładkę na zawsze. Jest bezproblemowa w obsłudze. Pieluszki formowane zarysem naprowadzające na pieluchy jednostkowe, zapinane na rzep, zatrzaski, łączone na troczki. Sporządzone mogą być z bawełny, bambusa, konopi, mikrowłókna i odmiennych kompozycji.

Na pieluszkę powinno się wdziać otulacz wełniany, który zabezpieczy ubranko przed przesiąknięciem. Pieluszki do składania to głośna tetra, pieluchy z flaneli, frotowe. Na pieluchy, po ich poprawnym złożeniu i złączeniu na klamerkę snappi, nakładamy otulacz wełniany w celu osłony ubranka przed zmoczeniem. Otulacze wełniane to majteczki skonstruowane z oddychającego PUL, polarku albo wełny. Wdziewamy je na pieluszki do składania również na pieluchy kształtowane, by dzidziuś mógł się bez trudu poruszać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*