Co dla naszego dziecka jest najlepsze?

Pomimo, że pieluszki wielorazowe są jeszcze bardziej wzięte, w dalszym ciągu wielu rodzicielom na hasło „ pieluszka z materiału”, cierpnie skóra. Musimy tymczasem pamiętać, że pieluszka wielorazowa różni się trochę od sławetnej powszechnie tetry. Jest to wyrób nowoczesny technologicznie, jeśli idzie o używane materiały, wzór i design.

Idea jest niezmiernie łatwa. Na zewnątrz jest mięciutki polar, powleczony od środka tkaniną PUL. Skóra pociechy przylega do antyseptycznego i antybakteryjnego bambusa. To zabezpieczenie lepszej dbałości niemowlaka. Dzięki pieluszkom bambusowym zagwarantujecie potomkowi wygodę, na którą większość z nas nie posiadała okazji. Pieluszki kieszonki są niebywale chłonne i miękkie. Dzięki temu, że są to pieluchy składane wysychają szybciej aniżeli gotowe wkładki. Pieluszki ekologiczne to nadal najbardziej popularne pieluchy dla maluchów.

ubranka dla dziecka

Autor: Liz
Źródło: http://www.flickr.com

Atutem pieluszek wielorazowych jest niezwykle prędki czas schnięcia, ewentualność wykorzystywania przeróżnych wyłożeń i tym samym regulacji chłonności oraz łatwość zastosowania. Pieluszka wielorazowa wygląda jak pieluszka z kieszenią, ale ma wszytą wkładkę na zawsze. Jest bezproblemowa w obsłudze. Pieluszki formowane zarysem naprowadzające na pieluchy jednostkowe, zapinane na rzep, zatrzaski, łączone na troczki. Sporządzone mogą być z bawełny, bambusa, konopi, mikrowłókna i odmiennych kompozycji.

Na pieluszkę powinno się wdziać otulacz wełniany, który zabezpieczy ubranko przed przesiąknięciem. Pieluszki do składania to głośna tetra, pieluchy z flaneli, frotowe.

Ona jest naprawdę nieszablonowa – uczciwie zalecamy tę ofertę (https://pilawski.pl/sklep). Jeśli chcesz poszerzyć obszar swojej wiedzy na taki temat, to kliknij ten link.

Na pieluchy, po ich poprawnym złożeniu i złączeniu na klamerkę snappi, nakładamy otulacz wełniany w celu osłony ubranka przed zmoczeniem. Otulacze wełniane to majteczki skonstruowane z oddychającego PUL, polarku albo wełny. Wdziewamy je na pieluszki do składania również na pieluchy kształtowane, by dzidziuś mógł się bez trudu poruszać.