Lego dobrze nadają się jako prezent urodzinowy dla naszego szkraba

Każdy w dzieciństwie marzył o klockach lego. O możliwości ich układania a potem walki czy to z najeźdźcami, czy też ze smokami. Wyobraźnia przy lego jest szalenie pobudzona. Każdy chciał być piratem, ale po chwili każdy chciał być dzielnym magiem. Wszystko zależało od tego, jaką opowieść chciało się przedstawić. Dziś firma lego wzięła pod uwagę również o to, że najmłodsze dzieci również mogły dobrze bawić. Zostały zrobione klocki duplo, które są świetnym dla dzieci do pięciu lat. Taki zestaw lego duplo będzie też idealnym prezentem urodzinowym.

lego

Autor: Gianni Bassini
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli nie wiemy, co kupić naszemu dziecku na urodziny wybierzmy zestaw lego duplo, dzięki temu zyskamy pewność, że nasze dziecko nie tylko będzie świetnie się bawiło to jeszcze świetnie rozwiniemy jego koordynację psycho-ruchową. To rzeczywiście świetna zabawka, który wiele naszego szkraba nauczy. A poza tym, jeżeli naszemu maluchowi spodoba się taka zabawa, to na następne okazje będziemy będziemy mu wybierać kolejne komplety klocków.

Zainteresował Cię taki tekst? Jeżeli tak, to bez wahania sprawdź też ten link. Inne tego typu wiadomości przeczytasz również tutaj bezpłatna szkoła rodzenia wrocław.

Klocki lego dla wielu osób okazują się pasją na całe życie. A w obecnych czasach lepiej żeby nasze dziecko chciało bawić się klockami zamiast przesiadywać po parę godzin przed komputerem.


Zabawka dobra dla każdego malucha

lego

Autor: Gianni Bassini
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy mamy małe dzieci bywa, że zastanawiamy się jak zagospodarować ich czas. Oczywiście dzieciaki same też umieją dobrze się bawić, ale warto podsuwać im jakieś ciekawe rzeczy. Tak, więc jeśli mamy zamiar kupić coś konkretnego naszym dzieciom to kupmy im zestaw lego duplo. Nie tylko naszym dzieciom można kupić taki zestaw. Jeśli nasza trzyletnia pociecha zostanie zaproszona na urodziny, to wybierzmy upominek właśnie w postaci takich klocków. Nie powinniśmy kupować maluchom kolejnego pluszaka, czy laleczki, którą rzuci w kąt.
O wiele lepiej kupić klocki, które zaintrygują nawet najbardziej wybrednego malucha. A co ważne nie tylko solenizantowi przypadnie do gustu taka zabawka, ale też rodzicom szkraba. Dzięki temu, że lego stworzyło serię duplo dla bardzo małych dzieci nie będziemy musieli się przejmować, że nasz maluch połknie jakiś element. Klocki są duże i w dodatku są w opakowaniu, które na sto procent szybko się nie zniszczy i dziecko będzie mogło przechowywać wszystkie elementy.