W jaki sposób skompletować wyprawkę dla malucha?

Zakup wyprawki dla potomka to jedno z pierwszych wyzwań, jakie stoi przed początkującymi rodzicami. Siłą rzeczy nie znają oni się na dziecinnych rzeczach, a każdy, kogo pytają o poradę poleca im co innego.
Moim zdaniem lepiej będzie mieć na początku zbyt mało przedmiotów i później coś dokupić (albo dostać w prezencie) aniżeli nabyć wszystko, co wciska zbywca w sklepie oraz potem zastanawiać się, do czego miało to służyć jak też jak to się stało, iż przez pierwszy rok do niczego nie było potrzebne.

twarz

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Ubranka dla niemowląt. Szkół jest dużo, i pewnie każda matka posiada inną hipotezę na ten temat, w związku, z czym po prostu napiszę wam, które ubrania kupiłam dla moich maluchów na pierwsze trzy miesiące . Body najodpowiedniej zakupić zapinane z przodu, a nie zakładane przez główkę, bowiem na początku z trudem będzie to przekładanie szło. Pajace, a więc śpiochy z długimi rękawkami, też posiadałam w ograniczonej ilości. Część z nich była troszkę grubsza, część zwykła bawełniana. Kupując ubranka dla niemowląt warto mieć na względzie, że po pierwsze bobasy nie lubią ani ciuchów, ani być odziewanym, dlatego powinniśmy wybierać miękkie, wygodne, łatwe do założenia ubrania. Po drugie maluchy strasznie błyskawicznie rosną, więc kupowanie ogromnej ilości odzień w niewielkich rozmiarach wiedzie do tego, że większości z nich wasz potomek nigdy nie przyodzieje. Poza tym dostaniecie mnóstwo ubranek w prezencie, więc sami możecie ograniczyć się do kupna ilości śladowej.
Zakupy w hipermarkecie

Autor: MollySVH
Źródło: http://www.flickr.com
Żywienie to grubszy temat, bowiem w sumie nigdy nie wiadomo, w jaki sposób będzie ono wyglądać.

To zagadnienie jest dla Ciebie interesujące? Sprawdź także podobne serwisy na ten przedstawiany temat, które na pewno są tak samo wciągające.

Najprościej mają prawdopodobnie te mamy, które wiedzą, iż nie będą karmiły malucha naturalnie.

W takowym wypadku w obowiązkowym wyposażeniu będzie butelka do karmienia. Najlepiej od razu nabyć 2 sztuki, ważne ażeby smoczek do butelki posiadał malutki przepływ, flaszka posiadała niewielką pojemność i ażeby można ją było bez trudu czyścić.