Obrączki z białego złota, a tanie obrączki do ślubu - a więc, "drożyzna" kontra "taniocha"

Żenisz się, lub wychodzisz za mąż? Pomyśl dobrze zawczasu nad problemem w związku z obrączkami ślubnymi! W naszym artykule przybliżymy Ci opcje droższe - takiego typu jak bielutkie złotko - oraz te bardziej tanie, które wcale nie muszą być gorsze, czy też mniej śliczne!


tanie obrączki ślubne
Redaktor: Chris RubberDragon
Na podstawie: http://www.flickr.com


Obrączki ślubne to znaczek miłości między parą person. Do tradycji należy wymienianie się obrączkami (http://saladlaciebie.pl/sale-weselne/olsztyn.html) ze złota, lecz co zrobić, gdy ktoś ma na nie uczulenie? w takiego typu wypadku wspaniałą alternatywą bywa białe złotko. Obrączki z białego złota (więcej obrączek z białego złota) przypominają kolorystyką srebro, jednak bywają znacznie droższe, droższe nawet od tradycyjnego żółtego złota. Gładziutkie, bez dodatków pierścionki wykonane z tego kruszcu, nie spadają poniżej tysiąca złotych. Dla wielu kobiet wymarzone bywają tego typu obrączki, jednak nie każdego na nie stać. W takim wypadku istnieje alternatywna opcja obrączek ze złotka, jakimi są bez wątpienia...


obrączki z białego złota
Redaktor: www.PocztaKartkowa.pl


Tanie obrączki ślubne (eloi.pl/obraczki-slubne-z-zoltego-i-bialego-zlota) nie oznaczają brzydoty, czy też ubóstwa. Najczęściej wykonane z stali nierdzewnej, prezentują się niczym prawdziwe klejnotki wśród obrączek. Ich wygląd w niczym nie może się kojarzyć z tandetą.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.