Obrączki z białego złota, a tanie obrączki do ślubu - a więc, "drożyzna" kontra "taniocha"

Żenisz się, lub wychodzisz za mąż? Pomyśl dobrze zawczasu nad problemem w związku z obrączkami ślubnymi! W naszym artykule przybliżymy Ci opcje droższe - takiego typu jak bielutkie złotko - oraz te bardziej tanie, które wcale nie muszą być gorsze, czy też mniej śliczne!
tanie obrączki ślubne
Redaktor: Chris RubberDragon
Na podstawie: http://www.flickr.com


Inne artykuły

Komfortowe i odświętne ubranka dziewczęce na rozmaite okazje

nauka
Dziewczynki niezwykle lubią zakładać sukienki i układać sobie różne fryzury. Bardzo często robią to dla zabawy, jednak zdarza się, że mają udać się razem ze swoimi rodzicami na jakieś przyjęcie, a wówczas to oni trudnią się wyglądem własnych dzieci.


Obrączki ślubne to znaczek miłości między parą person. Do tradycji należy wymienianie się obrączkami ze złota, lecz co zrobić, gdy ktoś ma na nie uczulenie? w takiego typu wypadku wspaniałą alternatywą bywa białe złotko. Obrączki z białego złota (więcej obrączek z białego złota) przypominają kolorystyką srebro, jednak bywają znacznie droższe, droższe nawet od tradycyjnego żółtego złota. Gładziutkie, bez dodatków pierścionki wykonane z tego kruszcu, nie spadają poniżej tysiąca złotych. Dla wielu kobiet wymarzone bywają tego typu obrączki, jednak nie każdego na nie stać. W takim wypadku istnieje alternatywna opcja obrączek ze złotka, jakimi są bez wątpienia...


obrączki z białego złota
Redaktor: www.PocztaKartkowa.pl


Tanie obrączki ślubne (eloi.pl/obraczki-slubne-z-zoltego-i-bialego-zlota) nie oznaczają brzydoty, czy też ubóstwa. Najczęściej wykonane z stali nierdzewnej, prezentują się niczym prawdziwe klejnotki wśród obrączek. Ich wygląd w niczym nie może się kojarzyć z tandetą.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.