Obrączki z białego złota, a tanie obrączki do ślubu - a więc, "drożyzna" kontra "taniocha"

Żenisz się, lub wychodzisz za mąż? Pomyśl dobrze zawczasu nad problemem w związku z obrączkami ślubnymi! W naszym artykule przybliżymy Ci opcje droższe - takiego typu jak bielutkie złotko - oraz te bardziej tanie, które wcale nie muszą być gorsze, czy też mniej śliczne!
tanie obrączki ślubne
Redaktor: Chris RubberDragon
Na podstawie: http://www.flickr.com


Obrączki ślubne to znaczek miłości między parą person. Do tradycji należy wymienianie się obrączkami (http://saladlaciebie.pl/sale-weselne/olsztyn.html) ze złota, lecz co zrobić, gdy ktoś ma na nie uczulenie? w takiego typu wypadku wspaniałą alternatywą bywa białe złotko. Obrączki z białego złota (więcej obrączek z białego złota) przypominają kolorystyką srebro, jednak bywają znacznie droższe, droższe nawet od tradycyjnego żółtego złota. Gładziutkie, bez dodatków pierścionki wykonane z tego kruszcu, nie spadają poniżej tysiąca złotych. Dla wielu kobiet wymarzone bywają tego typu obrączki - e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Pierscionki-srebrne_Obraczki-478.html -, jednak nie każdego na nie stać. W takim wypadku istnieje alternatywna opcja obrączek ze złotka, jakimi są bez wątpienia...


Inne artykuły

Upominki ofiarowywane w dniu mamy zależą od wieku, płci oraz pomysłowości potomków

pudełko na prezent
Redaktor: Dushan Hanuska
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zbliża się niechybnie data 26 maja, dając jednocześnie znak, że trzeba jak najszybciej kupić jakiś prezent dla mamy. Chociaż nie wszystkie rodzicielki obchodzą to święto, to każda ucieszy się z najmniejszego upominku, jaki w tym dniu dostanie od swojego syna. Już małe dziewczynki w oddziałach przedszkolnych rysują laurki, które następnie z wielkim nabożeństwem zanoszą do domu.


obrączki z białego złota
Redaktor: www.PocztaKartkowa.pl


Tanie obrączki ślubne nie oznaczają brzydoty, czy też ubóstwa. Najczęściej wykonane z stali nierdzewnej, prezentują się niczym prawdziwe klejnotki wśród obrączek. Ich wygląd w niczym nie może się kojarzyć z tandetą.


Tego typu tanie pierścionki za parę istnieje możliwość zapłacić już zaczynając od trochę powyżej 100 złotych, czyli jak na tak ważną uroczystość nie są to bardzo duże pieniądze, jednak uszczęśliwią twoją przyszłą żonkę (albo nadchodzącego męża), dzięki ich wzorowaniu oraz fakcie, iż się nie przepłacało! Do tego owe obrączki świetnie imitują bielutkie, lub żółte złotko, a nawet i maja możliwość mieć innego rodzaju kolory, dzięki czemu będziecie posiadać niepowtarzalne wzory i to za nie za bardzo wielkie pieniądze!
2018-07-11 18:50:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.