W jaki sposób polubić temat golenia? Jakich akcesoriów i kosmetyków warto używać?

Jednym z takich nielubianych przez panów zajęć jest golenie. Na pewno wielu mężczyzn, którzy każdego dnia z rana golą się stwierdzi, że nie znosi tego powtarzalnego zajęcia.
W niektórych przypadkach jest to sprawa podejścia, lecz też źle dobranych przyrządów i kosmetyków. Czy golenie da się lubić?


skóra twarzy
Redaktor: Victor
Na podstawie: http://www.flickr.com


kosmetyka


Z pewnością można, a wiedzą o tym ludzie, którzy z golenia uczyli swego rodzaju rytuał. Tak, nie ma w tym nic śmiesznego, iż jakaś osoba podchodzi do tej kwestii bardzo poważnie. Niektórzy panowie, jacy cenią sobie wyczucie stylu, mają też trochę tradycyjne podejście do tematu. Zwykła jednorazówka już im nie wystarcza, chcą trochę jakby przenieść się do czasów, kiedy akcesoria do golenia były inne aniżeli dziś, natomiast były naprawdę dobre i służyły latami. Takim są maszynki z wymiennymi żyletkami. Można także dziś ich używać, czego potwierdzeniem jest Muhle Razor . To luksusowa marka, jaka wypuszcza takie perełki na rynek. Nie można także zapominać o dobrej jakości pędzlu do nakładania piany.


A jak sytuacja przedstawia się z różnymi kosmetykami pomocnymi przy goleniu? Kiedy spojrzymy na półkę, na jakiej znajdują się pianki do golenia , to trzeba się zastanowić co wybrać. Na pewno używanie ich to bardzo wygodna sprawa. Mamy bowiem od razu pianę, którą tylko nakładamy na twarz. Nie trzeba używać jakichś kremów, jakie potem trzeba dobrze zmyć. Piana taka zmywa się bez problemu.


kłopoty
Redaktor: Darkside_sithlord [Marlon Garcia]
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeżeli chodzi o żele do golenia, to istnieje także ich duży wybór.
Na pewno są one fajnym wyborem dla panów o wrażliwej cerze, ponieważ żel posiada bardziej jednolitą konsystencję, jaka szczelniej pokrywa naskórek oraz przy okazji bardziej chroni przed podrażnieniami oraz często mocniej nawilża.
2020-12-10 08:43:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.