Każde dziecko, aby dobrze się rozwijać musi mieć jakąś ilość zabawek - dzięki nim uczy się świata, jego dźwięków, kształtów oraz barw

Ważne, aby kupować ukochanemu dziecku zabawki mądrze. Wtedy będzie rozwijać się prawidłowo. Zabawki staną się jego oknem na świat. Z tej przyczyny dobrze byłoby, gdyby były kolorowe, ale również funkcjonalne.


Jeżeli chcemy, aby nasze dziecko śpiewało albo skakało wraz z zabawką, to należy kupić mu Furby.


Jest to interaktywna zabawka, która nuci i jest niezwykle barwna. Jest dedykowana dla maluchów powyżej 6 roku życia. Furby to puszysta maskotka idealna zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Dzięki niej dziecko może nauczyć się wielu słów w innym języku. Mamy możliwość go głaskać po futerku, ciągnąć za uszy, huśtać na rękach. Furby od razu stanie się pupilem naszej pociechy i nowym bliskim rodziny - tu dostaniesz furby.


szkolenia integracyjne
Redaktor: aditus foundation
Na podstawie: http://www.flickr.com


Inne artykuły

Dzieci zasługują na sprawdzone rzeczy

Każdy rodzic chce dać swoim dzieciom to co najcudowniejsze, przez to oferujemy im najwspanialsze ubrania, renomowane szkoła, ale też i najbardziej modne zabawki. Asortyment w markecie bardzo nam to umożliwia, ponieważ przecież starczy spojrzeć do działu z zabawkami, a tam zewsząd atakują nas różnorakie lale, samochody, rowerki albo wózki, a co jedne to wspanialsze. Nie mniej trzeba powiedzieć, iż nie każda zabawka tak naprawdę jest idealna dla dziecka oraz warto poświęcić trochę chwil, nim zdecydujemy się na jedną z nich.


Dla mniejszych dzieci świetny jest cozy coupe. To auto jeździk-chodzik, które jest wprawiane w ruch podobnie jak samochody w bajce o rodzinie Flinstonów. Trzeba chodzić nogami po ziemi i wówczas cozy coupe będzie jechał w wybranym przez szkraba kierunku. Kolorowe autko na pewno zaczaruje każdego wielbiciela motoryzacji i dzięki temu nasza pociecha z większą przyjemnością będzie chodzić na spacer lub będzie grzeczniejsza w czasie dłuższych zakupów. Cozy coupe jest produkowany w kilkunastu odcieniach, zatem każdy szkrab wybierze swój ulubiony model - sprawdź cozy coupe.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.