Gdzie zgromadzić komplety dziecięcych zabawek a także ubrań? Mały poradnik

Każda młodziutka mamusia staje przed kłopotem w jaki sposób odziać swojego maluszka. Wiadomo jest, że dzieci zwłaszcza te bardzo małe potrzebują częstej zmiany ubrań, z przyczyn oczywistych. Przed mamusią a czasem i tatkiem (na reszcie mamy równouprawnienie) stoją dwie opcje - kupno nowych przedmiotów lub kupno używanych rzeczy.
Redaktor: Aravore Babies
W praktyce łączy się obydwa sposoby zyskiwania przydatnych nam ubrań. Młodzi rodzice zwykle nabywają 1 do 2 kompletów dziecięcych (kolorowe legginsy dla dzieci) albo też potrzebnymi wyprawkami są obdarowywani przez pełnych zachwytu nad wnuczką lub wnukiem babcie i dziadka. Jednocześnie istnieje dosyć sprawnie działająca „sieć wymiany” składająca się ze znajomych młodej mamusi, które w przypadku konieczności wspierają ją używanymi kompletami dziecięcymi, zabaweczkami, ubrankami oraz innymi niezbędnymi maluchowi przedmiotami. Taka symbioza jest dla obu stron korzystna. Z jednej strony znajome które mają już duże pociechy pozbywają się bardzo często nie potrzebnych już przedmiotów. Maluszek za to jest zaopatrzony prawie we wszystko czego mu potrzeba, a jego mama i tata nie muszą brać kredytu hipotecznego na pieluchy i inne konieczne ciuszki.


Inne artykuły

Co musimy mieć przygotowane na pierwsze dni naszego potomka

Kąpiel małego dziecka
Redaktor: Alphanova Bebe
Na podstawie: Alphanova Bebe
Kiedy dowiadujemy się, że na świat przyjdzie nasz potomek doskonale wiemy, że musimy kupić dla niego sporo koniecznych produktów. Taka wyprawka dla noworodka to dość droga sprawa. W dodatku nie zawsze przyszła mama ma możliwość zrobienia zakupów. Przyszli tatusiowie również nie zawsze znajdują czas, a nawet, jeśli by go znaleźli, to ciężko byłoby im znaleźć to, co jest potrzebne, nawet kiedy wszystko mieliby zapisane na liście.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.