Szukasz oryginalnego sposobu na skomponowanie jakiegoś interesującego stroju?

Może zainteresuje cię niebanalne zestawienie koszulki z minionkami z elegancką spódnicą?
Jeżeli prześledzimy blogi z modą dostrzeżemy, że istnieją rzeczywiście różne tendencje dotyczące kreowania ubioru.
Nic w tym oczywiście dziwnego, bowiem ile ludzi, tyle najróżniejszych pomysłów i tendencji w tym kierunku.
kurtka
Redaktor: Little Bird Told Me
Na podstawie: www.ejdystrybucja.pl
Dziś można w różny sposób zestawiać ubrania, zależnie od tego, jakie mamy w tym zakresie upodobania. Spore możliwości oferuje nam na pewno duży wybór różnego typu ubrań, jakie można swobodnie ze sobą komponować. Najbardziej awangardowe pomysły uwzględniają połączenia ubrań z różnych stylów. Warto mieć pod tym względem oczywiście duże wyczucie, gdyż łatwo można doprowadzić do kiczowatego rezultatu - Jednak są osoby, które umią odpowiednio dobrze komponować nawet najbardziej różne rodzaje ubrań ze sobą, tak, żeby jednocześnie dobrze w nich się prezentować. Dla przykładu zestawia się taki element jak bluza z miniobluza (szczegóły w podanym źródle) z wizytową spódnicą. Strój taki jest na pewno ciekawy i dosyć nietypowy. Zresztą obecnie często spotyka się połączenie motywów z kreskówek czy bajek z ubraniami, które zwykle nosi się na poważne okazje i bluzy czy koszulki z minionkami nie są pod tym względem wyjątkiem - super bluza z minionkami.


Inne artykuły

Właściwe nakrycie głowy dla maluchów

Zabawka Fisher Price
Redaktor: Tom Woodward
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na pewno każdy rodzic dobrze zna uczucie nieustającego lęku związanego z ubieraniem noworodka - czy jest mu odpowiednio ciepło. Dziecko praktycznie nie komunikuje nam swoich uczuć, musimy w pewien sposób je odgadywać.

Rzecz jasna w poszukiwaniu swojego własnego stylu może nam pomóc oglądanie najróżniejszych blogów internetowych czy też magazynów, niemniej najlepiej jeśli o to chodzi po prostu dłużej pomyśleć, jakie ubrania najbardziej odzwierciedlają nasz charakter, gusta, czy preferencje. Tylko wówczas możemy wykreować rzeczywiście własny, wyjątkowy styl, bez ślepego powielania mody i obcych pomysłów.
2018-09-24 14:25:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.