W jakie miejsce zaprowadzić naszą córeczkę, żeby nasz maluch dobrze się bawił oraz miał solidną dawkę ruchu

Różnorodność, a nade wszystko dostępność, atrakcji dla naszych dzieciaków z tygodnia na tydzień staje się coraz większa. Z jednej strony to dobrze, ale z drugiej nie w każdym przypadku gwarantują one córce właściwą dawkę ruchu.


Dziecko
Redaktor: Luci Correia
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wybrani rodziciele z wyrzutami sumienia spoglądają na dzieci, które oglądają piątą bajkę z rzędu. Czasami innego wyjścia nie ma - w końcu trzeba znaleźć wolny czas także na domowe prace (Białystok lego friends): pichcenie bądź prasowanie. O wiele lepiej sprawa ta się prezentuje, jeżeli wnuczętami mogą zająć się opiekuńczy dziadkowie. Mogą oni zabrać malucha na poobiedni spacer do parku albo na plac zabaw dla dzieci, co na pewno spotka się z aprobatą wyrażoną w postaci hałaśliwych wiwatów. W końcu w rzeczonym miejscu sześciolatek jest w stanie zawrzeć nowe znajomości, bo przy wspólnej zabawie o dużo prościej zdobyć lojalnego druha, ale nie tylko.

Często można usłyszeć i takie opowiastki, gdzie małżeństwa poznały się w pobliskiej piaskownicy. Bądź co bądź, na taki plac raczej nie chodzi się w celach matrymonialnych, ale czysto rozrywkowych, o czym się za chwilę przekonamy. Współczesny plac zabaw dla dzieci oferuje naszym maluchom wiele atrakcji, i co warte podkreślenia, gwarantuje rozrywkę na świeżym powietrzu, co
Dziecko z babcią
Redaktor: steve freeman
Na podstawie: http://www.flickr.com
jest niezwykle ważne, jeśli konkretne dziecko najczęściej siedzi w mieszkaniu lub ostatnio chorowało na gardło.

Na szczęście tego rodzaju aktywność fizyczna nie jest zarezerwowana tylko i wyłącznie dla tych, którzy mieszkają w dużych metropoliach. Dzięki pieniądzom z Unii nawet gminne miasteczka bądź wioski są w stanie na urzędowej witrynie internetowej poszczycić się tym, że posiadają własny plac, a co za tym idzie, również większą liczbą zadowolonych rodziców.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.