Dowiadujemy się jakie przedszkole będzie najlepsze dla naszego malucha?

Wiele polskich rodzin właśnie przeżyło niezwykle ciężki okres. Początek września to miesiąc, kiedy nie tylko starszaki powracają do nauki. To też ważny moment w rozwoju maluchów, które pierwszy raz pójdą do przedszkola.

dzieci bawiące się w przedszkolu
Redaktor: Sztuka Dwadziesciaczteryh
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jest to ogromna próba wytrzymałości także dla opiekunów. Zazwyczaj to właśnie oni są najbardziej wzruszeni taką sytuacją. Odpowiednie przedszkole to w naszym kraju dzisiaj towar ekskluzywny, który trudno zdobyć- http://bazamontessori.pl/. Przez wzgląd na dużą liczbę chętnych, niezwykle trudno jest zdobyć miejsce w państwowej placówce. Co raz więcej kobiet wraca do swoich obowiązków zawodowych jeszcze przed upływem urlopu macierzyńskiego. Wiele aktywnych zawodowo pań spędza w „domowym areszcie” zaledwie parę miesięcy po pojawieniu się dzidziusia. Takie zachowanie w żadnym przypadku nie świadczy o braku matczynej miłości, ale do chęci do samorozwoju.

Wybór dobrego przedszkola to niezwykle istotna sprawa. Coraz częściej rodzice decydują się na przedszkola montessori, choć jest dużo droższe od publicznego- poznaj tutaj. Tego typu przedszkola gwarantują naszym dzieciakom wiele fantastycznych atrakcji. Zwykle w trakcie codziennych zajęć odbywają się ciekawe warsztaty tańca, językowe, czy plastyczne. Pomieszczenia są doskonale wyposażone oraz przytulne i kolorowe.

Innym, bardzo modnym rozwiązaniem jest przedszkole językowe. Jest to z pewnością najlepsza inwestycja w rozwój naszego dziecka! Doskonale wiemy, że języków obcych najlepiej się uczyć od najmłodszych lat, kiedy jeszcze ludzki mózg jest młody i doskonale chłonie wszelką wiedzę. Dzięki takim podstawom, nasze pociechy nie będą miały w przyszłości kłopotów z nauką pozostałych języków.


Inne artykuły

Współpraca oraz dialog dzieci z różnych krajów

Dziecko na drzewie
Redaktor: Benedict Seah
Na podstawie: http://www.flickr.com
Szkoła dialogu jest placówką, w której poza realizowaniem programu narzuconego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej prowadzący zajęcia pragną szerzyć szacunek i tolerancję wśród uczniów względem innych narodów oraz innych wyznań.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.