Jaki wybrać śpiworek dla niemowlaka? O czym należy pamiętać ? Co jest w takiej kwestii najważniejsze?

Śpiworek do spania dla nowonarodzonego dziecka to coś niezbędnego dla każdego niewielkiego człowieka, który niedawno pojawił się na świecie. Niby nietrudno jest go zakupić, lecz czy aby na pewno? Jak dziecko ma skłonność do rozkopywania się w nocy, a do tego płacze z właśnie tego powodu, to należy przemyśleć dokładnie ten zakup.
Który to przeznaczony śpiworek dla niemowlaka zakupić, co jest ważne ?


Inne artykuły

Wybierz wspaniałe buty dla malucha

Czapka zimowa
Redaktor: LornaWatt
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kapcie są rzecz jasna bardzo ważne, chociaż mnóstwo maluchów nie cierpi na początku ich nosić, to przecież ochraniają one stópkę naszego dziecka.


Śpiworek dla niemowlaka dobrze zakupić, jak nasza pociecha często rozkopuje się w nocy. Zagwarantuje on dziecku konieczne ciepło do jak najbardziej wygodnego snu. To również dobre rozwiązanie dla rodziców, jacy będą mogli się trochę wyspać. Nie trzeba wtedy wstawać co co chwilkę, by upewnić się czy aby dzieciak nie jest odkryty - sprawdź na LittleStar. Bardzo ważne będzie również to, że dziecko nie nałoży przez przypadek śpiwora na buzię, a tak się może stać, jak mamy kołderkę albo kocyk.


Śpiworki do spania powinny posiadać właściwy wymiar. Ważne, by śpiworek - dalsze informacje - nie był zbyt mały, ponieważ wtedy będzie uciskał nasze dziecko. Jednocześnie możemy zakupić otulacz o jeden albo dwa rozmiary większy, będzie on wtedy dzięki temu służył nam więcej miesięcy. Jak zakupujemy taki śpiworek to sprawdźmy też, czy aby są w nim specjalne otwory na rączki, czy są przymocowane do nich gumki, żeby nasze dziecko nie dostało się do środka podczas odpoczynku nocnego.


Szczeniak, pudel francuski
Redaktor: edgar0587
Na podstawie: http://www.sxc.hu


tabletki
Redaktor: epSos .de
Na podstawie: http://www.flickr.com


Materiał takiego śpiworka musi być wykonany z naturalnych tkanin. Skóra niemowlaka jest niezwykle delikatna, więc powinniśmy o nią się zatroszczyć.


Najlepiej będzie więc, jeżeli traki śpiworek przeznaczony dla niemowlaka jest zrobiony z bawełny. Zwracajmy również uwagę, czy w śpiworku zapnie się suwak, pomoże to w przewinięciu oraz wyjmowaniu niemowlaka.
2018-08-29 15:10:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.