Dlaczego maluchy powinny nosić czapki, jak należy je wybrać, żeby pasowały ma danego malucha.

Małe dzieci bardzo szybko rosną, i sporo rodziców miewa czasami kłopoty z odpowiednim doborem ubrań dla nich. Szczególnie jeśli wymiary na metce nie będą zbyt precyzyjnie podane, a ubrania kupuje się przykładowo w internecie, bez możliwości przymierzenia.
mycie zębów
Redaktor: Ellen
Na podstawie: http://www.flickr.com


Inne artykuły

Porządna jakość a także piękne wzory, czyli modne i przyjemne dla skóry ubranka dziecinne

ubranka dla dziecka
Redaktor: Liz
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy rodzic chce dla własnego dziecka jak najlepiej, a tyczy się to wszystkich aspektów funkcjonowania, w które zdoła w jakiś sposób interweniować.


Taki problem dotyczy także czapek, jakie w przypadku małych dzieci są bardzo ważnym elementem garderoby. Przede wszystkim chronią one przed zimnem, ograniczając tym samym możliwość złapania jakiegoś przeziębienia. Ale też bardzo elegancko wyglądają, szczególnie jeżeli znajdzie się jakieś ciekawe, dziecięce wzory. Lecz aby dobrze spełniały swoja rolę muszą być odpowiednio wybrane, a tym przypadku są dwa główne kryteria. Pierwsze z nich to Rozmiar, a drugim materiał, z którego zostały uszyte.


Czapki wiosenne dla dzieci powinno się dobrze dobrać ze względu na wielkość, gdyż nie mogą one być ani za ciasne ani za luźne. Producenci na metkach przeważnie podają rozmiarówkę, lecz trzeba tu trochę uważać, bo może być nieco zaniżona . Najlepiej dokładnie zmierzyć obwód głowy swojewww.broel.pl/ka], a następnie się zorientować, czy przedstawiona numeracja jest zawyżana czy zaniżana. Podczas zakupów przez sieć zawsze będzie możliwość wymiany lub zwrotu, lecz robi się z tego niepotrzebne zamieszanie, więc lepiej od razu jest kupić dobrze.


Następną rzeczą przy takich zakupach jest rodzaj materiału, z jakiego czapka dziecięca została uszyta. W zimie najodpowiedniejsza będzie ciepła, gruba wełna oraz polar, doskonale chroniące przed chłodem, a na cieplejsze miesiące delikatna bawełna.
2019-01-29 16:26:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.