Wyobraźnia ma działać! Które zabawki wskazane jest nabywać potomkowi?

Nauka poprzez zabawę? Dlaczego nie? Tak dzidziusiom, jak także starszym dzieciom pomogą w tym stosownie dobrane zabawki, jakie nie jedynie są przyjazne oraz kolorowe, lecz również wspierają rozwój dziecka, ucząc je pomysłowości i samodzielności.


Dzieci to najbardziej wymagający klienci, stąd przeznaczone dla nich artykuły muszą być nie jedynie śliczne i efektowne, ale przede wszystkim wysokiej jakości i bezpieczne.


Jakie kolory do pokoju dziecięcego
Redaktor: Benjamin Moore
Na podstawie: Benjamin Moore


Niezwykle często zapominają o tym fabrykanci zabawek, zapominamy także my – rodziciele i opiekunowie. Stawiamy na ilość, a nie na jakość, a potem złorzeczymy pod nosem, kiedy w całym mieszkaniu walają się kawałki felernych chińskich zabawek, które rozleciały się, nim nasze pociechy zdążyły się nimi nacieszyć. Tanie zabawki są zazwyczaj marnej jakości, nie sprawdzą się także z ekonomicznego punktu spojrzenia – trzeba je kupować częściej, bo nie starczają na długo. Kupując zabawkę dla maluszka, postawmy na duży poziom zrealizowania a także wartości edukacyjne. Jeżeli lalki barbie, to jedynie wysokiej jakości.


zakład
Redaktor: zazuzizu
Na podstawie: http://www.flickr.com


Inne artykuły

Zabawa w ogrodzie- najlepszy sposób rozrywki dla maluchów

Zabawa na trampolinie
Redaktor: David Mulder
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy nie chcemy by nasze pociechy się nudziły oraz miast bawić się na powietrzu siedziały w domu, to na pewno powinniśmy zatroszczyć się o to, aby posiadały jak najszerszy wybór zabawek. A kiedy jeszcze mamy ogródek, na którym mogą się bawić i na który mogą wynieść te zabawki, to na pewno bez znaczniejszego trudu odnajdziemy dla nich coś właściwego, co będzie bezpieczne, ciekawe i równocześnie spowoduje, iż dzieci wraz z kolegami będą mogły rozwijać własne kreatywne myślenie.


góry
Redaktor: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com


Drewniane lub kartonowe zabawki przeżywają w ostatnim czasie swój renesans. Pokazuje się bowiem, iż latoroślom nie są konieczne do szczęścia zawiłe mechanizmy, trendy zestawy bądź dziwaczne urządzenia. Czasem wystarczy miś, w dodatku nie do końca uszyty! Choć niejako wszyscy wiemy, iż wspólna zabawa jest niesłychanie ważna dla rozwoju naszych dzieciaków, w pędzie codzienności częstokroć o tym zapominamy. Kupując zabawki brzdącom, w rzeczywistości nabywamy je dla siebie – produkt ma tak zająć malucha, aby rodzic mógł sobie wypocząć. O wiele lepszy będzie przykładowo samochodzik samochody dla małych dzieci.


Niemniej jednak głośne maskotki, młócące domki, zdalnie sterowane, pełne świateł jak też dźwięku pojazdy nic nie wnoszą do rozwoju malca.
2018-07-04 07:19:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.