Jakie obrączki ślubne sobie zafundować? Omówienie ich modeli oraz kilkanaście porad korzystnych przy wyborze.

Dobór obrączki ślubnej jest jednym z najistotniejszych wyborów wiążących się z przygotowaniami do ślubu. Jest do postanowienie w większości przypadków na całe życie. Obrączki mają za zadanie być nie tylko gustowne i estetyczne, ale w szczególności - wyjątkowo trwałe.
na ślubie
Redaktor: MAURO CATEB
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czasy, gdy obrączki ślubne wykonywało się raptem z żółtego złota, bezpowrotnie minęły. Obecnie dzielą się na kilka rodzajów. Jednym z nich, najbardziej oryginalnym, są obrączki złote. Złoto kojarzyło się kiedyś z żółtym kolorem i połyskiem. W jubilerstwie jednak, do czystego, żółtego złota, dołącza się domieszki pozostałych metali, co powoduje, że jest twardsze i trwalsze. Obrączki z białego złota (biżuteria artystyczna) są innym atrakcyjnym wyborem. W rzeczywistości, białe złoto - e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Zlota-749.html - uzyskuje się przed dołożenie do złota żółtego niklu i cynku, czasami - srebra i palladu. Białe złoto ma swoim kolorem odwzorowywać droższą i w większym stopniu poważaną platynę. Barwa białego złota jest szary, z drobnym, żółtawym połyskiem. Znacząca zespół dla alergików - białe złoto zawiera domieszkę niklu, który często wywołuje uczulenia. Można w podobny sposób pomieszać barwy i utworzyć obrączki dwukolorowe lub trzykolorowe (biżuteria AZUR). Zestawia się ze sobą głównie 3 kolory : białe złoto, żółte a także czerwone - z domieszką miedzi i cynku. Szczególnie obrączki dwukolorowe są atrakcyjne, można przy pomocy zestawienia ze sobą dwóch kolorów, od czasu do czasu dodaniu kamienia osiągnąć na prawdę zapierający dech efekt. Ważne, żeby przed nabytkiem sprawdzić, jakiej próby są wybrane przez nas obrączki. Próba złota definiuje zawartość złota w 1000 gramach stopu jak również może być formułowana na kilka rodzai. To, czy wyselekcjonowana przez Ciebie obrączka, będzie służyć Ci kilkanaście lat, czy całe życie, uzależnione jest w dużej mierze od próby złota, z którego jest wykonana.


Inne artykuły

Ciekawe rozwiązanie przy wyborze obrączek

obrączki
Redaktor: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Zdawać by się mogło, że gdy ludzie się kochają, to wszystko jest całkiem proste i oczywiście może tak właśnie jest jednak z czasem, kiedy dwie kochające się osoby podejmują decyzję o ślubie muszą liczyć się z tym, że będzie to ich kosztowało sporo nerwów. Należy wziąć pod rozwagę bardzo wiele szczegółów. Nawet dobór obrączek nie okaże się banalny, bo asortyment jaki oferują jubilerzy jest bardzo bogaty.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.