Trudna robota fotografika

Ślub był kiedyś zdarzenie ważnym dla całej społeczności. Stąd (poza rolą informacyjną mającą upewnić się czy nie istnieją przeszkody formalne) zapowiedzi były, i chyba w dalszym ciągu są wyrażaniem radości. Pozostałością po dawnych obyczajach jest skłonność do przesady. Ludzie decydujący się na ślub stają przed koniecznością zmierzenia się z tradycją hucznego świętowania tej uroczystości. Ma się czasami odczucie, że w tej materii pojęcie rozsądku oraz umiaru nie obowiązuje, a nawet nie jest mile widziane.


ślub
Redaktor: Weselni Paparazzi
Na podstawie: abcslubu.pl
W związku z tym, nawet jeżeli Narzeczeni nie mają kompletnie chęci na wielką uroczystość, wolą oni kameralne podejście, muszą nierzadko staczać prawdziwą wojnę na argumenty, prawie jak gdyby współuczestniczyli w dyspucie politycznej. Załóżmy tymczasem że debata była wygrana, i udało się przekonać familie, że jednak lepiej jeżeli przyjęcie będzie mniej huczne, jednak za to takie, iż Państwo Młodzi będą pamiętać je do końca życia jako coś wyjątkowego.

Obojętnie jaki będzie to typ uroczystości - z skromnie czy z przytupem - nieodzowny będzie fotograf. Nie będzie to proste zajęcie dla fotografującego, fotografia na weselu nastręcza bowiem dużej dozy cierpliwości. Klienci bywają bowiem kiedy niekiedy dosyć nerwowi. Bez wątpienia Państwo Młodzi powinni pogodzić oczekiwania obu familii, co może być
ślub
Redaktor: Katarzyna Zydroń
Na podstawie: Floral Concept Store
trochę stresujące. Zawodowiec musi być w związku z tym przygotowany na nieoczekiwane wyzwania, na przykład zamówienie sesji w górach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.