Młody konstruktor

Mój wujaszek jest majsterkowiczem. Mężczyzną który - jak mi się wydawało w dzieciństwie - potrafi stworzyć niemal co tylko zechce, od altanki w ogródku, po meble własnej konstrukcji. Z fachu wujaszek lakieruje samochody.
lego technic
Redaktor: Pete
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jest również artystyczną duszą, dlatego we własnym mieszkanku (poza własnoręcznie wykonanymi sofami) na powale i murach wymalował osobiste rysunki. Jak wszyscy w mej rodzinie jest facetem który lubi relaksować się aktywnie. Odbiornik TV sporadycznie jest u wujka włączony. Na wakacjach szuka sobie prace. Od zawsze w długie, jesienne wieczory para się tworzeniem modeli, co zdaje mi się daje wujkowi spełnić się jako konstruktor. Jak spoglądam czasem na wujka w czasie rodzinnego spotkania przy sklejaniu miniatur widzę w nim chłopca. I zastanawiam się chwilami czy wujowi nie zrobić figielka i zakupić mu zestaw Lego Technic.

Inne artykuły

Jak układać zbyt długie kędziorki?

dentysta
Częstym ambarasem panów jest układanie dłuższych włosów. W tym sezonie nadzwyczaj popularne będą fryzurki, gdzie boki oraz tył ścinane są krótko, natomiast góra pozostaje przedłużona.


Takie strzyżenie wymaga pielęgnacji włosów oraz powszedniego układania ich.


Zdaję sobie sprawę, że taki upominek dla sześćdziesięciolatka to strasznie karkołomny koncept, ale wydaje mi iż ucieszyłby się np. z radiowo sterowanego modelu maszyny budowlanej . Pojazd ten został zaprojektowany przez producenta kloców we współpracy z producentem prawdziwej maszyny budowlanej. Oddano najmniejsze szczegóły, nawet małe jak wygląd prawdziwego napędu. 11 latek zainteresowany tym jak działają różne urządzenia na pewno zestawami Lego Technic będzie oczarowany. Pozwalają te zabawki na uczenie się przez małego inżyniera jakim sposobem konstruuje się rzeczywiste samochody, z jakich elementów są maszyny zbudowane. Jako że niektóre modele (jak opisywana koparka) są modelami zdalnie sterowanymi, przyszły technik ma okazje zapoznania się z podstawami radiotechniki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.