Baza pod makijaż – czy rzeczywiście jest potrzebny?

Dla pań korzystanie z kosmetyków dających jak największy skutek to obowiązek i rytuał dnia codziennego. Coraz to nowsze kosmetyki do makijażu są bardzo ważną pozycją w łazience, a niektóre są z kolei używane w trakcie osobliwych wyjść oraz spotkań. Pełnią one też indywidualne role, mające na celu poprawienie wyglądu, szczególnie twarzy.
makijaż
Redaktor: barnimages.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nowoczesnym kosmetykiem jest na przykład baza pod makijaż, obecnie będąca podstawą dobrego make-up’u. Jest ona bowiem dużym ułatwieniem w trakcie stosowania podkładu, jak również znacznie utrwala jego efekt oraz przedłuża jego działanie. Baza może również wyrównać barwy cery oraz znacznie wygładzić zmarszczki znajdujące się na twarzy – z tegoż powodu będą one znacznie mniej widoczne, a cera zostanie z wyglądu odmłodzona. Bazę można wybrać ze względu na rodzaj oraz wymagania skóry. Można zakupić między innymi bazę rozświetlającą oraz matową. W zależności od producenta, każda baza ma różnorakie właściwości, niektóre z nich matują cerę, nadają jej idealną gładkość lub też pozwalają cerze na swobodne oddychanie, co jest niezwykle ważne – szczególnie w trakcie ciężkich dni. Sprawdź też: chusteczki do demakijażu


Inne artykuły

Zdrowy i piękny makijaż, dzięki kosmetykom naturalnym|Makijaż BIO - na jakie produkty warto postawić?

makijaż
Redaktor: Golden Rose
Na podstawie: Golden Rose
Makijaż powinien służyć zamaskowaniu niedoskonałości oraz podkreśleniu zalet. Na obecnym rynku dostępnych jest spora ilość produktów, które przybliżają nas to tego, by osiągać takie efekty, ale na szczególną uwagę zasługują kosmetyki naturalne. Dlaczego?

Następny z elementów kosmetyczki to róż do policzków. Ma on na celu głównie podkreślić rumieńce oraz nadać im wyrazistości. Dobrze dobrany oraz nałożony zgodnie z ogólnymi instrukcjami, uzyskać można wspaniały rezultat. Róż do policzków 9np. ) zapewnia podkreślenie subtelności. Należy dodać, iż najbardziej uniwersalnym kolorem jest brzoskwiniowy, który świetnie łączy się ze skórą o kolorze żółtym. Dobrze też sprawdzić wcześniej konsystencję tegoż różu – wyróżnia się półprzezroczystą lub też satynową. Następna z nich posiada połysk, który nawet w niewielkiej ilości podkreśla policzki.
2020-01-01 07:33:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.