Baza pod makijaż – czy rzeczywiście jest potrzebny?

Dla pań korzystanie z kosmetyków dających jak największy skutek to obowiązek i rytuał dnia codziennego. Coraz to nowsze kosmetyki do makijażu są bardzo ważną pozycją w łazience, a niektóre są z kolei używane w trakcie osobliwych wyjść oraz spotkań. Pełnią one też indywidualne role, mające na celu poprawienie wyglądu, szczególnie twarzy.
makijaż
Redaktor: barnimages.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nowoczesnym kosmetykiem jest na przykład baza pod makijaż, obecnie będąca podstawą dobrego make-up’u. Jest ona bowiem dużym ułatwieniem w trakcie stosowania podkładu, jak również znacznie utrwala jego efekt oraz przedłuża jego działanie. Baza może również wyrównać barwy cery oraz znacznie wygładzić zmarszczki znajdujące się na twarzy – z tegoż powodu będą one znacznie mniej widoczne, a cera zostanie z wyglądu odmłodzona. Bazę można wybrać ze względu na rodzaj oraz wymagania skóry. Można zakupić między innymi bazę rozświetlającą oraz matową. W zależności od producenta, każda baza ma różnorakie właściwości, niektóre z nich matują cerę, nadają jej idealną gładkość lub też pozwalają cerze na swobodne oddychanie, co jest niezwykle ważne – szczególnie w trakcie ciężkich dni. Sprawdź też: chusteczki do demakijażu


Inne artykuły

Frapujesz się nad zakupem kosmetyków ekologicznych? Przeglądnij opinie na ich temat w sieci

kosmetyki ekologiczne
Redaktor: Moritz Barcelona
Na podstawie: http://www.flickr.com
Szczegółowa higiena osobista jest bazą każdego dnia. Nie można ukryć, że wielorakość substancji, z którymi mamy do czynienia codziennie jest ogromnie duża i niejednokrotnie pobudzają one uczulenia. Skóra, która jest drażliwa na działanie tego typu artykułów wymaga szczegółowej troski, a taką zdołamy jej zapewnić wdrażając artykuły naturalne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.