Baza pod makijaż – czy rzeczywiście jest potrzebny?

Dla pań korzystanie z kosmetyków dających jak największy skutek to obowiązek i rytuał dnia codziennego. Coraz to nowsze kosmetyki do makijażu są bardzo ważną pozycją w łazience, a niektóre są z kolei używane w trakcie osobliwych wyjść oraz spotkań. Pełnią one też indywidualne role, mające na celu poprawienie wyglądu, szczególnie twarzy.
makijaż
Redaktor: barnimages.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nowoczesnym kosmetykiem jest na przykład baza pod makijaż, obecnie będąca podstawą dobrego make-up’u. Jest ona bowiem dużym ułatwieniem w trakcie stosowania podkładu, jak również znacznie utrwala jego efekt oraz przedłuża jego działanie. Baza może również wyrównać barwy cery oraz znacznie wygładzić zmarszczki znajdujące się na twarzy – z tegoż powodu będą one znacznie mniej widoczne, a cera zostanie z wyglądu odmłodzona. Bazę można wybrać ze względu na rodzaj oraz wymagania skóry. Można zakupić między innymi bazę rozświetlającą oraz matową. W zależności od producenta, każda baza ma różnorakie właściwości, niektóre z nich matują cerę, nadają jej idealną gładkość lub też pozwalają cerze na swobodne oddychanie, co jest niezwykle ważne – szczególnie w trakcie ciężkich dni. Sprawdź też: chusteczki do demakijażu


Inne artykuły

Frapujesz się nad zakupem kosmetyków ekologicznych? Przeglądnij opinie na ich temat w sieci

kosmetyki ekologiczne
Redaktor: Moritz Barcelona
Na podstawie: http://www.flickr.com
Szczegółowa higiena osobista jest bazą każdego dnia. Nie sposób ukryć, że różnorodność substancji, z którymi mamy do czynienia codziennie jest niezmiernie szeroka i często powodują one uczulenia. Skóra, która jest wrażliwa na funkcjonowanie tego typu produktów potrzebuje specjalnej troski, a taką jesteśmy w stanie jej zapewnić wykorzystując produkty naturalne.

Następny z elementów kosmetyczki to róż do policzków. Ma on na celu głównie podkreślić rumieńce oraz nadać im wyrazistości. Dobrze dobrany oraz nałożony zgodnie z ogólnymi instrukcjami, uzyskać można wspaniały rezultat. Róż do policzków 9np. http://www.beautikon.com/makijaz/twarz/roz-do-policzkow.html) zapewnia podkreślenie subtelności. Należy dodać, iż najbardziej uniwersalnym kolorem jest brzoskwiniowy, który świetnie łączy się ze skórą o kolorze żółtym. Dobrze też sprawdzić wcześniej konsystencję tegoż różu – wyróżnia się półprzezroczystą lub też satynową. Następna z nich posiada połysk, który nawet w niewielkiej ilości podkreśla policzki.
2018-06-21 23:04:59
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.