Dzieciństwo – wiejskie czy w mieście?wieś
Redaktor: Homeandgardners
Na podstawie: http://www.flickr.com
Odmienną opinię wyraża Pani Ania, która nie wyobraża sobie dziecięcych lat w mieście, za to zdecydowanie twierdzi, iż wieś to najwspanialsze lata dzieciństwa

O tak, bez dwóch zdań, dzieciństwo na wsi to coś przyjemnego, niepowtarzalnego, coś co pozostaje w pamięci na całe życie. Przyroda, cisza i kontakt ze zwierzętami to zdecydowanie najbardziej korzystne dla dziecka. Dziecko nie tylko, że uczy się pokory wobec przyrody, to dodatkowo może odnaleźć w każdym miejscu jakieś interesujące zajęcie. Czy to na łące ganianie za motylami i wieczorne łapania chrabąszczy, czy zabawa w stodole, trocinami albo na sianie, czy ogródek i własna grządka do zadbania. Nie zapominajmy, że najlepsze obiady to takie, które gotuje babcia, smaki naturalne i niepowtarzalne, jakimi można delektować się w otoczeniu natury i sielskiego relaksu.


A Ty co o tym sądzisz? Czy wolisz miasto, gdzie więcej się dzieje, ale niekoniecznie jest spokojnie i naturalnie, czy może jednak wieś – oazę spokoju, gdzie czas wyznaczany jest przez naturę?
2017-09-18 06:57:14
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.