Te akcesoria muszą znaleźć się w każdej kuchni

Uwielbiasz gotować i chcesz posiadać w doskonały komplet wyposażenia, który pozwoli przyrządzanie przepysznych potraw w wygodnych warunkach? A może wręcz odwrotnie… nie lubisz stać przy garnkach i wolisz sobie uprościć sprawę przyrządzania posiłków, by spędzać kuchni minimalny czas oraz oszczędzić sobie nerwów? Bez względu, z jaką postawą się utożsamiasz w Twojej kuchni powinno się znaleźć wysokiej jakości wyposażenie.
żeliwna patelnia do naleśników
Redaktor: adidas
Na podstawie: adidas


Chyba nikt nie może sobie wyobrazić kuchni bez patelni. Z tego elementu wyposażenia kuchennego korzystamy bardzo często. Na patelni przyrządzamy szybkie posiłki, smażymy składniki do sosów czy makaronów, podgrzewamy potrawy z poprzedniego dnia. Zatem w każdym domu musi znaleźć się patelnia, a najlepiej mieć kilka! Patelnia dostosowana do przygotowywania konkretnych potraw to zdecydowane uproszczenie, a dodatkowo możliwość przyrządzania posiłków, ajkie nigdy wcześniej nie gościły w naszym domu . Żeliwna patelnia do naleśników to coś, w co na pewno opłaca się zainwestować. Niska, płytka patelnia pokryta specjalną powłoką pozwala na wygodne smażenia naleśnikowego ciasta - równomierne wysmażenie naleśnika niwelując ryzyko jego przypalenia. Jeśli natomiast chcemy przygotowywać pyszne dania mięsne z minimalną ilością tłuszczu, patelnia do grilowania będzie doskonałym zakupem. Mięsa przygotowywane na takiej patelni są smaczne i z pewnością zdrowsze. Na patelni grillowej można smażyć między innymi filety z kurczaka czy wołowinę do hamburgerów . Ponadto, na takiej patelni można również grillować różne warzywa. Grillowa patelnia, że nasze menu będzie bardziej zróżnicowane. www.smakprostoty.pl/filmy/le-creuset-zeliwna-patelnia-do-nalesnikow


warzywa
Redaktor: 楊 明憲 阿憲
Na podstawie: http://www.flickr.com


Bez wątpienia w każdej kuchni powinien znaleźć się komplet dobrych noży. Szczególne miejsce pośród wyrobów w tejże kategorii zajmuje nóż damasceński (patelnia przeznaczone do grillowania). Co to? W skrócie jest to nóż ze stali damasceńskiej. To co odróżnia stal damasceńską od innej stali to wytrzymałość oraz elastyczność. Dodatkowo, noże ze stali damasceńskiej nie szczerbią się oraz zawsze pozostają ostre.
2018-06-22 00:40:47
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.