Sposoby na słabsze paznokcie. Jakie porady warto wypróbować, aby wzmocnić płytkę paznokci? Jakie rady warto wziąć sobie do serca?

Piękne oraz mocne paznokcie to coś do czego dąży sporo kobiet. Niestety, pomimo szczerych chęci nie zawsze prezentują się najlepiej. Co uczynić, aby paznokcie wyglądały ładnie?


Czasami pomóc może wzmocnienie płytki paznokcia.


odzwierciedlenie - skóra
Redaktor: Agência Brasil Fotografias
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dobrze będzie brać suplementy diety z biotyną. Trzeba je przyjmować regularnie oraz dość długo czekać na rezultaty, gdyż nie pojawiają się one tak szybko. Oprócz tego, proteiny doskonale działają na płytkę paznokcia. Występują one w różnego rodzaju maściach i Kremach, którymi należy smarować paznokcie regularnie. Dobrze potrafią one wzmocnić płytkę paznokci. Oprócz tego, taki masaż przyspiesza wzrost paznokci, bo poprawia krążenie krwi dookoła płytki. Wzmocnienie płytki paznokcia (wejdź tu angelfactory.pl/) ma miejsce, za sprawą używania różnego rodzaju odżywek. Natomiast zapamiętajmy żeby do zmywania lakieru używać zmywacza bez acetonu, nie będzie on osłabiał tak paznokci.


Inne artykuły

Obrączki z białego złota, a tanie obrączki do ślubu - a więc, "drożyzna" kontra "taniocha"

obrączki z białego złota
Redaktor: www.PocztaKartkowa.pl
Żenisz się, lub wychodzisz za mąż? Pomyśl dobrze zawczasu nad obrączkami ślubnymi! W naszym artykule przybliżymy Ci opcje droższe - takiego typu jak białe złotko - a także te bardziej tanie, które wcale nie muszą być gorsze, czy mniej śliczne!


Trzeba wiedzieć, że o paznokcie możemy zadbać też w salonie. Jeżeli interesuje nas zabieg, którym jest regeneracja paznokci Warszawa oferuje dużo ciekawych opcji. Jedną z metod jest regeneracja przy pomocy jedwabiu. Używa się do tego cienkiej warstewki jedwabiu, jaką nanosi się na płytkę paznokcia. Jest to dobry sposób na wzmacnianie nadwyrężonych paznokci oraz tych z tendencją do rozdwajania się oraz łamania. Nie jest sposób tak inwazyjny, jak niektóre ze znanych zabiegów.
Więcej na http://www.angelfactory.pl/
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.