Jak zacząć przygotowania do własnego ślubu?

Przygotowania do ślubu oraz wesela niemal w żadnym przypadku nie są proste, a do tego błyskawiczne. Można powiedzieć, że tylko w przypadku tzw. wpadki, młodzi ogarniają wszystkie sprawy na ostatni moment. Zwłaszcza w polskim społeczeństwie przyjęło się, że jeśli brać ślub i organizować przyjęcie weselne, to na bogato.

dj na wesele
Redaktor: Circuito Fora do Eixo
Na podstawie: http://www.flickr.com
W sumie to pięknie, ponieważ skoro pewnie ciągle szczypiemy się z wydatkami, przydałoby się no przynajmniej jeden raz w trakcie własnego życia po prostu zabawić się. Zresztą sporo tak czy siak zależy od rodziców i teściów, ponieważ to oni nierzadko są sponsorami imprezy. Wiadomo - pieniądze od zaproszonych gości pewnie zdołają w dużym stopniu "spłacić" teściów i rodziców - odsyłam tutaj.

Może zacznijmy od uroczystości w kościelnej. Chociaż w XXI wieku nieco mniej wnika się w Kościół, to jednakowoż ciągle nietrudno zauważyć, że dużo Polek marzy o niesamowitej sukni, pięknym kazaniu, etc. No i świetnie - przecież w większości przypadków tradycja jest w porządku. Aby móc jeszcze po wielu latach przypominać sobie swój ślub, trzeba i tak odświeżyć własną pamięć - jest ona ulotna. Czyli przydałoby się rozejrzeć za solidnym fotografem, który sprawia, że fotki ze ślubu nie tyle będą godne, co najzwyczajniej w świecie niebywale piękne. Dbajmy o to by fotograf ślubny we Wrocławiu był w porządku, ponieważ nawet kiedy nasza pamięć będzie już szwankowała, fotografie spowodują, że fajne wspomnienie wrócą na chwilę.

Gdy wreszcie zmienimy stan cywilny, zdołamy powiedzieć sobie sakramentalne tak, czeka nas jeszcze zabawa weselna. Można powiedzieć, że chociaż bardzo często para młoda raczej wolałaby już pojechać na jakąś podróż poślubną, to jednakowoż rzeczywistość jest taka, iż wesele jest niejako całkowicie potrzebne. Można powiedzieć, że nawet zwykły obiad musi przynajmniej mieć miejsce - djhektor.pl.


Inne artykuły

Jeżeli pragniemy dobrze się bawić na imprezie, to warto wynająć utalentowanych muzyków

wieczór panieński
Redaktor: Stars for Europe
Na podstawie: Sigma International (Poland) Ltd. Sp. z o.o.
Jeśli pragniemy, by nasze wesele albo jakaś impreza, którą urządzamy były udane, to powinniśmy zatroszczyć się o właściwą oprawę. Można zaprosić barmana, który przygotuje wspaniałe drinki i wynająć zespół grający dobrą muzykę.


Jeżeli planujemy wesele, to warto zastanowić się nad wynajęciem utalentowanego DJ-a albo zespołu muzycznego.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.