Krótka prezentacja paru wybranych postaci z wielkiej rodziny lalek Monster High.

Sporo dzieci nie lubi spokojnych, lecz w sumie nijakich postaci z bajek, a zdecydowanie bardziej będą im odpowiadać różnego rodzaju potwory, lubiące trochę narozrabiać.


Okulary, sport
Redaktor: JZO Sp. z o.o.
Na podstawie: JZO Sp. z o.o.


Inne artykuły

Dzisiejsze ubrania dla najmłodszych są wyjątkowo stylowe, a przy okazji niezwykle funkcjonalne

laktacja
Redaktor: SOG
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aktualnie bez problemu odnajdziemy oryginalne oraz wygodne ubrania dla najmłodszych. Znane marki prześcigają się w pomysłach na oryginalne ubranka, które na pewno będą podobały się maluchom oraz dorosłym.


Dzieci rosną bardzo prędko, ubranka trzeba zatem ciągle zmieniać na nowe.


I właśnie dla takich dzieci zaproponowano lalki Monster High, inspirowane głównie postaciami z horrorów i filmów grozy. Miłośnicy tych klimatów będą od razu wiedzieli, skąd czerpane były inspiracje, ponieważ raczej nie będzie kłopotów z poznaniem zombie, duchów, wilkołaków czy na przykład Draculi. Ale oprócz podobieństwa fizycznego do jakiejś postaci monster high mają swoją osobowość, przez co każda z lalek jest zupełnie inna - pod tym adresem szybko uzyskasz pomoc . Na przykład monster high ghoulia uznawana jest za najmądrzejszą z uczennic w szkole, lecz jednocześnie jest nieśmiała i zestresowana. Bardzo lubi się uczyć, a swoją wyjątkową inteligencją znacząco przerasta innych uczniów.


pościel
Redaktor: Eliot Phillips
Na podstawie: http://www.flickr.com


sprzedaż
Redaktor: Marina del Castell
Na podstawie: http://www.flickr.com


Całkowitym przeciwieństwem jest monster high clawdeen. Rozpiera ją ogromna żywotność i energia, a jednocześnie jest naprawdę cenioną znawczynią mody. W dorosłym życiu ma sama plany zostać znaną projektantką, a póki co robi dużo, aby się wyróżniać z tłumu. Z pewnością pomaga jej w tym mocno wysportowana sylwetka z burzą brązowych włosów, które często są poddawane różnego rodzaju eksperymentom. Co interesujące, w ustach ma dwa ostre kły, natomiast dłonie zakończone są tak samo ostrymi szponami (http://www.ceneo.pl/31201101).
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.