Krótka prezentacja paru wybranych postaci z wielkiej rodziny lalek Monster High.

Sporo dzieci nie lubi spokojnych, lecz w sumie nijakich postaci z bajek, a zdecydowanie bardziej będą im odpowiadać różnego rodzaju potwory, lubiące trochę narozrabiać.


Okulary, sport
Redaktor: JZO Sp. z o.o.
Na podstawie: JZO Sp. z o.o.


Inne artykuły

Człowiek od zawsze pragnie otaczać się pięknymi, a zarazem luksusowymi towarami

Dziecko
Redaktor: Debbie Hallsworth
Na podstawie: http://www.flickr.com
Towary luksusowe od bardzo dawna fascynują społeczeństwa całego globu i, co warte uwypuklenia, tak kobiety, jak i facetów w każdym wieku. Im konkretny produkt pozostaje bardziej egzotycznym, tym większym będzie cieszył się wzięciem.


I właśnie dla takich dzieci zaproponowano lalki Monster High, inspirowane głównie postaciami z horrorów i filmów grozy. Miłośnicy tych klimatów będą od razu wiedzieli, skąd czerpane były inspiracje, ponieważ raczej nie będzie kłopotów z poznaniem zombie, duchów, wilkołaków czy na przykład Draculi. Ale oprócz podobieństwa fizycznego do jakiejś postaci monster high mają swoją osobowość, przez co każda z lalek jest zupełnie inna - pod tym adresem szybko uzyskasz pomoc . Na przykład monster high ghoulia uznawana jest za najmądrzejszą z uczennic w szkole, lecz jednocześnie jest nieśmiała i zestresowana. Bardzo lubi się uczyć, a swoją wyjątkową inteligencją znacząco przerasta innych uczniów.


pościel
Redaktor: Eliot Phillips
Na podstawie: http://www.flickr.com


sprzedaż
Redaktor: Marina del Castell
Na podstawie: http://www.flickr.com


Całkowitym przeciwieństwem jest monster high clawdeen. Rozpiera ją ogromna żywotność i energia, a jednocześnie jest naprawdę cenioną znawczynią mody. W dorosłym życiu ma sama plany zostać znaną projektantką, a póki co robi dużo, aby się wyróżniać z tłumu. Z pewnością pomaga jej w tym mocno wysportowana sylwetka z burzą brązowych włosów, które często są poddawane różnego rodzaju eksperymentom. Co interesujące, w ustach ma dwa ostre kły, natomiast dłonie zakończone są tak samo ostrymi szponami .


Ponieważ monster high clawdeen wolf jest wilkołakiem, to ma rzecz jasna wszystkie najważniejsze cechy tej postaci, to znaczy doskonały węch, wilcze zachowanie a także podatność na świecący księżyc.
2018-06-22 01:38:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.