Niezbędniki w Twojej kuchni!

Ważnych przyborów w kuchni nigdy za dużo. Pamiętajmy, iż im bogatszy nasz zestaw kuchenny tym łatwiejsza praca i smakowitsze dania. Czy posiadasz w swojej kuchni to, co potrzebne? Czy masz otwieracze do butelek, podajniki kuchenne, relingi lub serwetniki? Nie posiadasz? To przeczytaj dalej, bo na tych narzędziach kuchennego zaopatrzenia skupimy się w niniejszym artykule.


Otwieracze butelek to zupełnie nic prekursorskiego, lecz coraz to brakuje ich w kuchni.
Blat kuchenny z jedzeniem
Redaktor: Herry Lawford
Na podstawie: http://www.flickr.com
Trywialny powód braku? Być może taki, że jest to tak rozpowszechnione, że aż o tym zapominamy. Najlepiej zaopatrzyć się w otwieracz, który spełnia od razu wiele innych zadań, przykładowo, otwiera konserwy i posiada korkociąg do otwierania wina. Możemy również zakupić taki przybornik w pudełeczku, gdzie obok otwieracza jest parę innych przydatnych narzędzi (jak wymienione wcześniej).

Kuchnia
Redaktor: wikio2012
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kolejną rzeczą są podajniki kuchenne. Nie są tak ewidentne, jak otwieracze, ponieważ zjawiły się w Polsce w latach 90. Kto by wcześniej martwił się podajnikiem, kiedy po prostu w kuchni rządziła szmatka. Teraz, kiedy możemy sobie zakupić papierowe ręczniki taki podajnik to wymarzony narzędzie, by je tam powiesić i używać w każdej momencie. Do widzenia więc ścierki, z podajnikiem dostępny jest zawsze świeży papier. Więcej info odszukasz tutaj: podajnik do kuchni.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.