Szlachetne złoto czy twardy tytan? Wybieramy ślubne obrączki

Organizacja własnego ślubu to autentyczne wyzwanie, które absorbuje bezmiar czasu a także energii. Młodzi muszą wykazać się dużą cierpliwością przy wyborze tak koniecznych elementów uroczystości ślubnej jak odzienia ślubne bądź obrączki ślubne. Zachęcamy do skorzystania z rad naszego informatora i świadomego wyboru obrączek, które mają być symbolem Waszej miłości oraz zawartego związku małżeńskiego.

ślub
Redaktor: Franz Johann Morgenbesser
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zgodnie z obyczajem obrączki kupuje narzeczony. Najbardziej popularne wzory obrączek to te bez ozdób, gładkie stworzone z żółtego złota które osiągalne są praktycznie "od ręki" (sprawdź przykłady). Możesz je bowiem odebrać w ciągu doby. W wypadku obrączek robionych na zamówienie bądź ozdabianych fantazyjnymi elementami musimy poczekać parę tygodni. W okresach, kiedy zawieranych jest najsporzej małżeństw, czas ten może się nawet przedłużyć. Przeto złóżcie wizytę jubilerowi nie później aniżeli dwa miesiące przez ślubem. Kształt (trzy przekroje do wyboru), szerokość (najczęściej 3 bądź 5 mm), rodzaj kruszcu i sposób wykończenia (satynowanie, polerowanie) - to cechy, które stosownie do gustu i wymagań można bez ograniczeń dobierać, tworząc wyśniony wzór obrączki. Do tego możesz też zdecydować się na oprawienie w niej jednego czy kilku brylantów, co nada jej niepowtarzalny charakter, ale również podniesie cenę. Dużym zainteresowaniem cieszą się również obrączki ślubne (hiperłącze do strony) klasyczne - szlifowane, półokrągłe, lub płaskie.

Kruszec, z którego zrealizowane będą obrączki, powinien być szlachetny, ponieważ symbolizuje niezmienność jak też czystość uczuć. Narzeczeni najentuzjastyczniej wybierają złote obrączki ślubne. Produkty z tego tradycyjnego kruszcu możemy łatwo powiększać oraz zmniejszać. Złoto jest stosunkowo trwałym materiałem, jednak powierzchnia może się rysować bądź wycierać. Trzeba wtenczas oddać obrączki - e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Pierscionki-srebrne_Obraczki-478.html - ślubne do jubilera, który wypoleruje je lub ponownie nałoży mat więc znowu będą wyglądać jak w dniu ślubu. Modne są też zestawiania dwóch różnych kruszców w jednym wzorze, czyli przykładowo białego jak też żółtego złota.


Inne artykuły

Ciekawe rozwiązanie przy wyborze obrączek

obrączki
Redaktor: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Zdawać się może, że gdy ludzie się kochają, to wszystko jest całkiem proste i jak można się domyślić tak właśnie jest ale z czasem, kiedy dwie kochające się osoby podejmują decyzję o ślubie muszą liczyć się z tym, że będzie to ich kosztowało sporo nerwów. Będą musieli wziąć pod uwagę bardzo wiele szczegółów. Nawet wybór obrączek nie okaże się banalny, bo asortyment jaki oferują jubilerzy jest bardzo bogaty.

obrączki
Redaktor: Parekh Cards
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dla tych z Was, którzy są uczuleni na złoto, jubilerzy posiadają w swojej ofercie hipoalergiczne obrączki ślubne (|">|">) z tytanu. Ten bardzo odporny na mechaniczne uszkodzenia metal o stalowoszarej barwie też można łączyć ze złotem - dodatkowe czytanie.
2018-06-22 01:15:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.