Sposoby na zniwelowanie cellulitu

Gdy mają miejsce coraz cieplejsze dniami na ulicach zaczynają pojawiać się kobiety w coraz bardziej kusych ubraniach. Wiele kobiet ma jednak z tym spory problem. Jak wskazują badania, niemalże co druga kobieta boryka się z cellulitem, czyli nagromadzającym się tłuszczem, jaki wygląda mało estetycznie.Nierzadko cellulit sprawia, że kobieta wstydzi się wyjść nie tylko w krótkich spodenkach czy spódnicy, ale w praktyce w ogóle unika pokazywania swoich ud i brzucha, gdyż są to rejony najbardziej podatne na występowanie tak zwanej pomarańczowej skórki.

Jak można usunąć cellulit? Z reguły kobiety wybierają dedykowane balsamy proponowane w zasadzie w każdej drogerii. Są to różnego rodzaju kremy bogate między innymi w składniki z zielonej herbaty czy kawy, powodujące ujędrnianie skóry i równocześnie modelowanie sylwetki Warszawa. Takie preparaty są dosyć tanie i powszechnie dostępne, więc nic dziwnego, że kobiety z chęcią je kupują. Badania potwierdzają ich działanie, jednak w pewnych przypadkach może się okazać, że najbardziej intensywnie działający balsam nie pomoże w rozwiązaniu dużego cellulitu.


Inne artykuły

Zabiegi kosmetyczne na cellulit i twarz - ciekawa oferta. O tym trzeba wiedzieć!

zdrowa twarz
Redaktor: Fotolia
Na podstawie: Fotolia
Nie każda kobieta zdoła pochwalić się ładną i nienaganną cerą. Nieraz mamy spore problemy z przebarwieniami, bliznami po trądziku albo również z naczynkami na twarzy. Kosmetyki dostępne w sklepach nie zawsze okazują się skuteczne w walce z tymi kłopotami. Na szczęście aktualnie istnieje niemało sposobów, jakie skutecznie zezwolą nam zlikwidować problemy skórne.


skóra - wyobrażenie
Redaktor: Adam Mirowski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niekiedy takie kremy są również nie polecane z powodów zdrowotnych, między innymi w sytuacji, gdy osoba ma problemy z krążeniem. Dodatkowo, trzeba przyznać, że ujędrnianie skóry wykorzystując balsamy jest dosyć pracochłonne i wymaga determinacji. Alternatywą dla ludzi, którzy nie mają cierpliwości do stosowania tego rodzaju preparatów jest zabieg na cellulit. Jest to niewątpliwie szybka metoda walki z pomarańczową skórką i bardziej widoczna. Wymaga jednocześnie większego nakładu pieniężnego.

Taki zabieg na cellulit musi być przeprowadzany przez odpowiednio przeszkolone osoby i polega na działaniu na skórę laserami, ultradźwiękami lub różnego typu masażami.

wizerunek - skóra
Redaktor: Lindz Graham
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tego rodzaju zabiegi poleca się przede wszystkim osobom, które mają mocno widoczny cellulit i jest to dla nich jedyny sposób na pozbycie się tego problemu.
Modelowanie sylwetki Warszawa można zrealizować także z udziałem regularnych ćwiczeń, aczkolwiek podobnie jak stosowanie kremów antycellulitowych jest to dosyć żmudne i długotrwałe, więc potrzeba na to znacznie więcej czasu i zaangażowania. Więcej na stronie
2018-07-11 20:08:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.