Wydziel plac zabaw na pobliskim terenie

Gdy mamy małe dziecko, chcemy żeby posiadało ono właściwe miejsce na otwartym powietrzu, gdzie może się bawić wspólnie z rówieśnikami. Niestety, większość z nas rezyduje w kamienicach a nie w domach jednorodzinnych, gdzie o taką sferę o wiele prościej.
Jednak także wśród bloków możemy zadbać o właściwe miejsce, przy użyciu naszej wspólnoty mieszkaniowej.


Relaksująca się kobieta
Redaktor: Bob Jenkin
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nowo powstające osiedla przeważnie już w planach mają rozrysowane certyfikowane place zabaw. Lecz co zrobić, kiedy mieszkamy w starej kamienicy, gdzie nie ma odpowiednio wydzielonego placu dla najmłodszych? Wtenczas należy zdać podanie do naszej wspólnoty, z prośbą o wzniesienie terenu dla dzieci.

Czy chcesz poznać niniejszy temat z odmiennej strony? Jeżeli tak, to zdobądź więcej info (http://eskulapmed.pl/kontakt/), które opublikowane są na tej stronie.

Z pewnością wielu innych rodziców nas poprze, pragnąc żeby ich pociechy miały gdzie komfortowo się bawić. Tego typu certyfikowane place zabaw można zlecić u fachowej firmy, która zna się na takich projektach. Środki na realizacje możemy pokryć z kapitału remontowego a także ze środków UE.


Kolorowy i funkcjonalny pokój dla dziecka
Redaktor: www.indeco.pl
Na podstawie: www.indeco.pl


huśtawka ważka
Redaktor: Stars for Europe
Na podstawie: Stars for Europe


Co powinno znaleźć się na tego rodzaju placu? Oczywiście wszystko zależne będzie od tego, jak rozległy obszar wydzielimy.

Wejdź na następną witrynę - w niej czeka na Ciebie bieżący tekst (https://lonsdale-benlee.pl/Goodyear-1,2,0,4.html) nowego zagadnienia. Zrobiliśmy go dla Ciebie z przyjemnością.

Na pewno dzieciom spodoba się huśtawka ważka, pamiętajmy jedynie aby ustawić przynajmniej dwie. Także odpowiednio skonstruowana zjeżdżalnia będzie pożądana. Na środku placu warto zamontować piaskownicę, tam maluchy będą mogły budować konstrukcje z piasku. Można także zastosować urządzenia dla dorosłych, instalując rowerek, albo inne przedmioty treningowe. Taki plac należy odgrodzić, aby był bezpieczniejszy a także mniej narażony na dewastację ze strony chuliganów.
Jeżeli chcesz, aby twoje dzieci miały się gdzie podziać, możesz zainicjować budowę obszaru zabaw w swoim otoczeniu. Kiedy dobrze zorganizujesz się z innymi rodzicami, fundusze na budowę znajdziesz w kasie wspólnoty, można także ubiegać się o dotację unijną.
2020-01-27 07:27:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.