Klocki jako jedna z nadzwyczaj kształtujących zabawek

Klocki to jedna z najbardziej kształtujących zabawek, jakie kiedykolwiek stworzono. Z drewna, plastikowe, z obrazkami, lub bez, bez względu na to, jakie wyselekcjonujemy dla naszego malucha, okaże się to najważniejszy wybór.
Klocki Lego rozwijają biegłość manualną i nauczają dokładności. Na początku pociecha umie tylko obracać je w dłoni, bądź nimi ciskać. Potem próbuje dostosowywać je do siebie. Ostatecznie staje się malutkim budowniczym. Klocki kształtują wyobraźnię. Brzdąc w swoich budowlach kopiuje rzeczywistość, lecz również próbuje prezentować w budowach przestrzennych rzeczywistość z baśni i z własnych marzeń. Uczą również koncentracji, wytrwałości i systematyczności. Aby stanął drapacz chmur, chata z ogródkiem, czy nawet nieskomplikowany pociąg, trzeba sporo wysiłku, ponawiania prób, mozolnej pracy.


pomieszczenia
Redaktor: Adam Tas
Na podstawie: http://www.flickr.com


klocki lego
Redaktor: Philippe Put
Na podstawie: http://www.flickr.com


Zabawki Chi Chi Love to małe, pluszowe modne pieski Chihuahua, które zaskarbiają sobie serca coraz to większej liczby dziewcząt na całym świecie. Chi Chi Love potrafią być traktowane jako pluszak do snu, jest możliwość brać je ze sobą na zewnątrz, do szkoły, czy na wycieczki. Chi Chi Love to kolekcja, jaka stale się zwiększa. Znajdziemy w niej wiele rozmaitych piesków, również ubranek, torebek i różnych akcesoriów. Wśród psiaków znajdziemy również zabawki interaktywne, jakie mają wiele funkcji, zaprogramowanych ruchów, a także odpowiadają na polecenia, także imię właścicielki.
Pieski Chi Chi Love to przeważnie pluszaki, do jakich zdołamy się przytulać i przebierać, również czesać je.


W zbiorach Chi Chi Love zdołamy także natrafić na małe statuetki piesków. Sprzedawane są one oddzielnie, lub w sporych zestawach.
2018-07-07 07:20:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.