Ciężko znaleźć malucha, które nie słyszałoby Lego

Lego - nie ma chyba dziecka, które by nie słyszało o tej chyba największej firmie produkującej najbardziej znane klocki na całym świecie. I jakich by nie miało albo nie chciało mieć i bawić się nimi. Początek tych rewelacyjnych klocków będzie sięgać lat trzydziestych ubiegłego wieku, gdy w niewielkiej miejscowości w Danii założona została firma, która przez kilka następnych dekad stała się potentatem na rynku klocków dla dzieci. Niewątpliwie do tego sukcesu przyczynił się opracowany na początku lat pięćdziesiątych sposób połączenia między klockami.
Lego
Redaktor: Brian Neudorff
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przez niego każdy z klocków z dowolnej serii można połączyć z pozostałymi, przez co dzieci uzyskują nieograniczone możliwości na zabawę. Przez całą historię Lego w sprzedaży pojawiło się całe mnóstwo klocków uniwersalnych, takich jak na przykład domy, pojazdy i postacie, lecz i trochę serii tematycznych, nawiązujących do znanych filmów albo całkowicie wymyślonych przez firmowych projektantów - klocki Lego Batman. Najpopularniejsze serie oparte na filmach to Star Wars, Piraci z Karaibów i Harry Potter, lecz co chwilę pojawiają się kolejne, przykładowo takie jak nowość z 2014 roku nazwana lego mixels.


Inne artykuły

Zobacz, jakie są ninjago klocki

lego
Redaktor: seblinux78
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie na rynek są wprowadzane kolejne zestawy klocków lego. Od lat każda seria cieszy się wielką popularnością. Zestawy lego znikają ze sklepów, a Ci bardziej leniwi, czym prędzej kupują najnowsze produkty drogą elektroniczną. Klocki lego ninjago to seria, pozwalająca na genialną zabawę. W serii jest parę kompletów m.in. Ninjaścigacz, Piorunowy Pojazd, Poduszkowiec itp.. Dzięki temu zabawa będzie naprawdę wyśmienita i bardzo urozmaicona.


Gwiazdka albo Mikołaj strój mikołaja to czas, kiedy dziesiątki milionów najmłodszych dostają mniejsze lub większe opakowanie klocków lego do układania, przy jakich spędza później wiele długich godzin.

Zajmują Cię gadżety? Zatem bądź na czasie! Z tego powodu musisz przeczytać nowy tekst na interesujący nas temat, aby dojść do bardziej skrupulatnych treści.

Wybierając zestaw klocków na prezent warto dobrze sprawdzić wiek, dla którego są one dedykowane. Jest to kolejna bardzo duża zaleta klocków lego, na
lego
Redaktor: pangyuliu
Na podstawie: http://www.flickr.com
każdym pudełku producent podaje wiekowy przedział, w jakim zakupiona seria będzie najbardziej odpowiednia.

Przykładowo lego bitwa o helmowy jar jest przeznaczona dla dzieci od 10 do 14 lat, co nie oznacza bynajmniej że nie mogą bawić się nimi mniejsze dzieciaki czy na przykład dorośli - pod tym linkiem Lego Bitwa o Helmowy Jar. Oczywiście nie można ich dać rocznym urwisom, lecz kilkulatek z pewnością będzie mógł się nimi bawić, tyle że może się trochę zniechęcić przy skomplikowanej konstrukcji. Wychodząc naprzeciwko nowoczesnym technologiom klocki lego pojawiają się również w filmach i grach komputerowych, czego dobrym przykładem będzie lego batman 2 dc super heroes gra ps3.
2019-09-04 21:06:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.