Lego najlepiej nadają się jako upominek na urodziny dla każdego szkraba

Każdy w dzieciństwie marzył o klockach lego. O radości z ich układania a potem walki czy to z wrogimi wojskami, czy np. ze smokami. Wyobraźnia przy klockach jest niezmiernie rozbudzona. Każdy miał ochotę być korsarzem, ale po chwili każdy chciał być dzielnym rycerzem. Wszystko było zależne od tego, jaką opowieść chcielibyśmy pokazać. Dziś firma lego zadbała również o to, żeby młodsze dzieci też mogły świetnie się bawić. Zostały stworzone klocki duplo, które są świetnym dla dzieci do pięciu lat. Taki zestaw lego duplo okaże się idealnym podarkiem urodzinowym.
lego
Redaktor: Gianni Bassini
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli nie wiemy, co kupić naszemu smykowi na urodziny wybierzmy zestaw lego duplo, dzięki temu zyskamy pewność, że nasze dziecko nie tylko będzie dobrze się bawiło to jeszcze idealnie pobudzimy jego koordynację psycho-ruchową. To rzeczywiście genialna zabawka, który wiele naszego szkraba nauczy. A poza tym, jeżeli naszemu dziecku spodoba się taka zabawa, to na kolejne okazje będziemy będziemy mu wybierać następne zestawy klocków. Klocki tej znanej firmy dla wielu ludzi okazują się hobby na całe życie. A w obecnych czasach dobrze by nasze dziecko chciało bawić się klockami niż przesiadywało po kilka godzin przed komputerem.
Gadżet dobry dla każdego malucha

lego
Redaktor: Gianni Bassini
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy mamy małe dzieci często myślimy o tym jak zagospodarować ich czas. Oczywiście dzieciaki same również umieją dobrze się bawić, ale warto „podtykać” im jakieś ciekawe rzeczy. Dlatego jeżeli mamy zamiar kupić coś konkretnego naszym pociechom to kupmy im zestaw lego duplo. Nie jedynie naszym dzieciom można zakupić taki zestaw. Jeżeli nasza trzyletnia pociecha zostanie zaproszona na urodziny, to kupmy prezent właśnie w postaci tego rodzaju klocków. Nie ma, co kupować dziecku kolejnego pluszaka, czy laleczki, którą odłoży w kąt.


O wiele lepiej kupić klocki, które zaintrygują nawet najbardziej wybrednego malucha. A co ważne nie tylko solenizantowi spodoba się taka zabawka, ale również rodzicom szkraba. Dzięki temu, że lego stworzyło serię duplo dla bardzo małych szkrabów nie będziemy musieli się przejmować, że nasz maluch połknie jakiś element. Klocki są duże i w dodatku są w opakowaniu, które na sto procent szybko się nie zepsuje i dziecko będzie miało gdzie przechowywać wszystkie elementy.


Inne artykuły

W jaki sposób wybrać pieluszki, by dziecko posiadało wygodę ?

pielucha
Redaktor: mjtmail (tiggy)
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy w rodzinie przychodzi dziecko na świat, w pełni zmienia się grafik każdego dnia. Zmieniają się nawyki i przyzwyczajenia, zmieniają się pory snów jak i ilość przespanych godzin. Można rzec, iż świat przewraca się do góry nogami. Natomiast należy powiedzieć, że będzie to oczywista kolej rzeczy. Każdy człowiek zbudowany będzie tak przez naturę, aby w konkretnym okresie posiadać dziecko, jakim powinno się w pierwszych latach jego życia, troszczyć się o nie. Na czym polega troska nad potomstwem?
2014-10-03 14:32:00
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.