Przypilnuj detali organizacyjnych, by wszystko potoczyło się gładko!

Ślub to niepowtarzalny dzień w życiu zakochanych. Jednak przygotowanie tego dnia wiąże się z całym szeregiem przygotowań. Jak bezboleśnie przejść przez organizację tego wydarzenia?


Jeśli chcesz mieć idealny ślub, planuj go wcześniej

dekoracje ślubne kościołów
Redaktor: @sage_solar
Na podstawie: http://www.flickr.com
Spore uroczystości potrzebują dużych sal. Aby mieć przekonanie, że wybrana sala będzie wolna w czasie naszego wesela trzeba zamówić ją ze dużym wyprzedzeniem. Zastanów się czy musisz opłacić biesiadnikom nocleg czy ułożysz ich u siebie. Wyjście nr 1 jest oczywiście kosztowniejszym rozwiązaniem, niekiedy mimo wszystko nie ma alternatywnego rozwiązania. Zasięgnij języka w sprawie cateringu podawanego w tym miejscu, poproś o przyrządzenie pewnych potraw na spróbowanie, kompetentne placówki nie powinny mieć nic przeciwko.


Następnie wyjątkowo istotną sprawą jest muzyka! Najpewniej popytać znajomych, jakich muzyków opłaca się zatrudnić. Możemy poprosić o pokazanie filmu z wcześniejszych wesel by zobaczyć, że wytypowana przez nas kapela faktycznie umie zabawić biesiadników. Wcześniejsze wynajęcie lokalu musi naturalnie pokrywać się z datą mszy w Kościele. Duchownego należy wypytać o dekoracje ślubne kościołów. Ponieważ może wyjaśnić się, że kościółek zatrudnia osobę od dekoracji i my nie musimy się tym interesować. Rozpatrz wynajęcie profesjonalnego fotografa, w ten wyjątkowy czas przyjemnie będzie mieć ładną pamiątkę. Twój kuzyn może nie umieć uchwycić idealnego momentu, a również będzie chciał się bawić na Twoim weselu więc będzie na "niepełny etat".


dodatki weselne
Redaktor: Nick Storchay
Na podstawie: http://www.flickr.com
By Twoje wesele było zapadające w pamięć, zatroszcz się o dodatki weselne

Wyjątkowo uroczym rozwiązaniem na ozdobienie stołów na sali są różne dodatki weselne - Happeningd. Jednakże to nie wszystko asortymentu przedsiębiorstw parających się tematyką weselną. By mieć niepowtarzalną pamiątkę kupmy księgę gości i poprośmy każdego do zostawienia w niej śladu! Ładnym dodatkiem w kościele byłaby poduszeczka na obrączki. Pamiętajmy o rodzicach - dla nich powinniśmy nabyć ślicznie ozdobione podziękowania. Z kolei rodzice mogą zadbać o coś do posypania pary młodej po opuszczeniu kościoła. Do kupienia są płatki kwiatów czy tubki strzelające konfetii, etc.
2018-01-17 13:26:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.