W jaki sposób wybrać właściwe dekoracje kościoła?

Kościół to kluczowe miejsce przy uroczystościach ślubnych. To właśnie tutaj, w Domu Bożym, młoda para przyrzeka być sobie wierną i żyć w miłości do końca swojego życia. Dlatego warto jest zadbać o odpowiednią oprawę i wybrać naprawdę ładne dekoracje kościoła, aby nadać wszystkiemu wyjątkowego klimatu. W jaki sposób toteż dobrać najlepsze ozdoby?
dekoracje kościoła
Redaktor: Ronald Preuß
Na podstawie: http://www.flickr.com
Podstawowym zadaniem jest dostosowanie ozdób do charakteru świątyni. Inaczej udekorujemy mały, urokliwy kościołek, inaczej z kolei majestatyczny budynek, który urzeka samym ogromem przestrzeni. Starsze kościoły domagają się bardziej standardowych ozdób, a w zbudowanych we współczesnym stylu świątyniach można sobie pozwolić na więcej rozwiązań i o wiele bardziej śmiałe formy - http://happenings.pl/7-dekoracja-kosciola.

Pamiętajmy, aby trzymać się kolorystyki określonej w przewodnim motywie wesela. Szczególną uwagę musimy zwrócić na nawę główną, ponieważ tą drogą przemierzają młodzi, by powiedzieć sobie słowa przysięgi. Warto też ustroić krzesła, na których siedzą narzeczeni oraz ławki dla gości. Sprawdzą się nieduże bukiety, kokardy oraz lampiony, których blask rewelacyjnie oświetli wnętrze. Jeżeli jednego dnia bierze ślub kilka par, najlepiej jest razem ustalić dekoracje, co zdecydowanie ograniczy koszty. Inaczej zmarnujemy sporo czasu, ponieważ pomiędzy ślubami może nie być za dużej przerwy, zaś zdjęcie dekoracji i
http://happenings.pl/7-dekoracja-kosciola
Redaktor: E. i M. Barteczko i 5Events
Na podstawie: abcslubu.pl
założenie nowych może być pracochłonne.


Inne artykuły

Dekoracje ślubne – w jaki sposób je dzisiaj wybierać, aby mieć pewność, że staną się one doskonałą ozdobą tego ważnego dnia?

dekoracje ślubne
Redaktor: flickr.com
Na podstawie: flickr.com
Organizacja ślubu zazwyczaj pochłania faktycznie wiele czasu oraz pieniędzy. Wie o tym każdy, kto już ma za sobą to ważne wydarzenie. Obecnie, śluby są planowane z coraz większym rozmachem, w związku z tym nie można się dziwić, że rynek usługodawców oraz artykułów ślubnych każdego roku rozrasta się coraz bardziej. Jednym z najważniejszych elementów, o którym koniecznie należy pamiętać, są dekoracje ślubne. W jaki sposób je wybierać, żeby mieć gwarancję, że staną się one doskonałą ozdobą?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.