W jaki sposób wybrać właściwe dekoracje kościoła?

Kościół to kluczowe miejsce przy uroczystościach ślubnych. To właśnie tutaj, w Domu Bożym, młoda para przyrzeka być sobie wierną i żyć w miłości do końca swojego życia. Dlatego warto jest zadbać o odpowiednią oprawę i wybrać naprawdę ładne dekoracje kościoła, aby nadać wszystkiemu wyjątkowego klimatu. W jaki sposób toteż dobrać najlepsze ozdoby?


dekoracje kościoła
Redaktor: Ronald Preuß
Na podstawie: http://www.flickr.com
Podstawowym zadaniem jest dostosowanie ozdób do charakteru świątyni. Inaczej udekorujemy mały, urokliwy kościołek, inaczej z kolei majestatyczny budynek, który urzeka samym ogromem przestrzeni. Starsze kościoły domagają się bardziej standardowych ozdób, a w zbudowanych we współczesnym stylu świątyniach można sobie pozwolić na więcej rozwiązań i o wiele bardziej śmiałe formy - .

Pamiętajmy, aby trzymać się kolorystyki określonej w przewodnim motywie wesela. Szczególną uwagę musimy zwrócić na nawę główną, ponieważ tą drogą przemierzają młodzi, by powiedzieć sobie słowa przysięgi. Warto też ustroić krzesła, na których siedzą narzeczeni oraz ławki dla gości. Sprawdzą się nieduże bukiety, kokardy oraz lampiony, których blask rewelacyjnie oświetli wnętrze. Jeżeli jednego dnia bierze ślub (parasole wynajem) kilka par, najlepiej jest razem ustalić dekoracje, co zdecydowanie ograniczy koszty. Inaczej zmarnujemy sporo czasu, ponieważ pomiędzy ślubami może nie być za dużej przerwy, zaś zdjęcie dekoracji i
Ślub w plenerze za granicą
Redaktor: E. i M. Barteczko i 5Events
Na podstawie: abcslubu.pl
założenie nowych może być pracochłonne.


Neutralna kolorystyka powinna usatysfakcjonować każdą młodą parę. Tak samo jak umiar, który jest zawsze w modzie. Nigdy nie warto przesadzać, tak samo jest w przypadku dekoracji, których nadmiar mógłby przesłonić również samą młodą parę, a to ona w końcu ma być w centrum uwagi. Warto też zastanowić się nad sypaniem kwiatów przez małe dzieci. Jest to niebywale uroczy pomysł i pozwala zaangażować w przygotowania także tych najmłodszych uczestników wesela.

Jeżeli nie mamy głowy do dekoracji i w zasadzie nigdy nie przepadaliśmy za aranżacją wnętrz, warto jest powierzyć to zadanie doświadczonym kwiaciarniom, które wiedzą, w jaki sposób udekorować świątynię, by zaznaczyć szczególny charakter ceremonii. Zaś młoda para, korzystając z pomocy ekspertów, może poświęcić zaoszczędzony czas na osobiste przygotowania i odetchnąć przed tą jedną z najważniejszych chwil w życiu.
2019-04-25 08:50:48
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.