Internet w obecnych czasach jest potrzebny w każdym miejscu? Jakie są tego najdoskonalsze zalety?

Nasza rzeczywistości są wypełnione mobile i social mediami. Robiąc przedsiębiorstwo, którą codziennie mają szansę odwiedzić ludzie – tak samo wielkie sklepy, jak i małe kawiarnie – trzeba mieć świadomość, że chcą oni być cały czas on-line. Dostęp do sieci daje im więc okazję sprawdzania wiadomości tak prywatnych, jak i służbowych. Trzeba zatem dać im szansę korzystania z bezpłatnego dojścia do sieci – może właśnie dzięki tego rodzaju działaniom będą oni wybierać właśnie nasz lokal.

restauracja
Redaktor: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zostając mądrym właścicielem, nie sposób nie zauważać, jakie szanse daje dostęp do sieci dla klientów i związany z nim WiFi marketing. WiFi marketing ma szansę zostać użyty dla celów firmy – by np. przekazać swoim klientom informacje marketingowe. Jest to nowoczesne rozwiązanie marketingowe, które w głównej mierze skierowane jest do firm, które oferują własnym klientom dostępność do sieci. WiFi marketing może zadziała bardzo prosto. Klient przychodzący do naszego sklepu łączy się z siecią WiFi. Logowanie może nastąpić przy pomocy Facebooka, dzięki czemu można uzyskać dostęp do otwartej sieci. W chwili logowania się do sieci klient widzi pokazywaną przez nasz lokal reklamę. Kolejno kreowana jest baza klientów, dzięki czemu możliwy jest kontakt z nimi i przesyłanie im informacji o nowościach w lokalu albo sklepie. WiFi marketing jest jeszcze nie bardzo docenianą metodą, jednak trochę zaczyna się to zmieniać. Znacznie częściej sklepów, lokali albo restauracji.


Inne artykuły

Profesjonalne usługi pogrzebowe i całościowa obsługa Klienta - zobacz na co zwracać uwagę

pogrzeb
Redaktor: Martin
Na podstawie: http://www.flickr.com
W branży pogrzebowej odkryjemy niemało firm, które proponują fachowe usługi pogrzebowe oraz wszechstronną obsługę Klienta. Pogrzeb bliźniej osoby na pewno jest niezmiernie trudnym i bolesnym przeżyciem dla każdego, z pewnością można oznajmić, że jest to najtrudniejszy momentczas naszego życia. Uporanie się z tym jest niełatwe, natomiast samo zorganizowanie uroczystości pogrzebowej także wiąże się z licznymi problemami.

wifi marketing
Redaktor: kennejima
Na podstawie: http://www.flickr.com
Głównymi korzyściami, które niesie za sobą stosowanie WiFi marketingu to po pierwsze, branding. Ponadto może dać on okazje naprowadzania klientów do naszej strony startowej, aplikacji mobilnej albo także prosto na fan paga na Facebooku. WiFi marketing może dać również szansę skierowania informacji marketingowych bezpośrednio w czasie rzeczywistym. Dodatkowo może dawać możliwość zgromadzenia danych kontaktowych do klientów, logujących się na dostępną sieć internetową. Najdoskonalszym punktem jest jednak konieczność kontaktu z konsumentem już po opuszczeniu przez niego naszego lokalu - jest to tak nazywany remarketing, wiadomości na Facebooku albo przez informację e-mail.
2017-12-05 15:44:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.