Jako rodzice musimy być bez wątpienia wrażliwi na to, jakiego rodzaju akcesoria kupujemy do codziennej pielęgnacji malucha

jakie jest źródło ich pochodzenia?


Kiedy spodziewamy się dziecka, naszą głowę zaprzątają różne sprawy. Istotną kwestią, o której powinniśmy pamiętać jest niewątpliwie kwestia bezpieczeństwa malucha obejmująca w praktyce różne obszary.


germanicus.pl


Jednym z nich jest kupowanie w pełni bezpiecznego asortymentu do codziennej pielęgnacji malucha.


Szczególnie nowo urodzony maluch jest wrażliwy na różnego typu bodźce z otoczenia, stąd też na pewno musimy zadbać o to, żeby asortyment, który będziemy zakupywać, zachowywał możliwe standardy bezpieczeństwa. Podstawą są rzecz jasna atestowane Produkty, jakie przeszły szereg możliwych testów w tym zakresie. Niezależnie o tego, czy na zakup czeka wanienka dla dziecka, śpioszki, czy pościel dla niemowląt, każdy tego typu produkt musi być należycie przetestowany. Dlaczego o tym mowa?


Dzieciaki
Redaktor: Adam Rifkin
Na podstawie: http://www.flickr.com


Inne artykuły

Co musimy kupić dla niemowlaka

Kąpiel małego dziecka
Redaktor: Alphanova Bebe
Na podstawie: Alphanova Bebe
Gdy dowiadujemy się, że niebawem urodzi się nasz potomek dobrze wiemy, że musimy kupić dla niego sporo koniecznych rzeczy. Taka wyprawka dla noworodka to dość droga sprawa. Poza tym nie zawsze przyszła mama ma możliwość zrobienia zakupów. Przyszli tatusiowie też nie zawsze znajdują czas, a nawet, jeżeli by go znaleźli, to trudno byłoby im wyszukać to, czego potrzeba, nawet z listą zakupów.


ogląd - sklep
Redaktor: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com


W dobie obecnego zalewania rynku dość tanimi artykułami z Chin, powinniśmy być ostrożniejsi w tym, co kupujemy. Nierzadko produkty tego typu pozostawiają w praktyce sporo do życzenia. Oprócz jakość wykonania produktu, powinniśmy na pewno brać pod uwagę to, z jakiego typu materiałów jest on wykonany. Na pewno też musimy obserwować malucha na bieżąco i brać pod uwagę jak reaguje na kontakt z danym produktem. Łatwo bowiem w praktyce o różnego rodzaju uczulenia, które mogą wystąpić właśnie przez wzgląd na kontakt z mało bezpiecznym dla zdrowia noworodka tworzywem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.