Jako rodzice musimy być bez wątpienia wrażliwi na to, jakiego rodzaju akcesoria kupujemy do codziennej pielęgnacji malucha

jakie jest źródło ich pochodzenia?


Kiedy spodziewamy się dziecka, naszą głowę zaprzątają różne sprawy. Istotną kwestią, o której powinniśmy pamiętać jest niewątpliwie kwestia bezpieczeństwa malucha obejmująca w praktyce różne obszary.
Jednym z nich jest kupowanie w pełni bezpiecznego asortymentu do codziennej pielęgnacji malucha.


Szczególnie nowo urodzony maluch jest wrażliwy na różnego typu bodźce z otoczenia, stąd też na pewno musimy zadbać o to, żeby asortyment, który będziemy zakupywać, zachowywał możliwe standardy bezpieczeństwa. Podstawą są rzecz jasna atestowane Produkty, jakie przeszły szereg możliwych testów w tym zakresie. Niezależnie o tego, czy na zakup czeka wanienka dla dziecka, śpioszki, czy pościel dla niemowląt, każdy tego typu produkt musi być należycie przetestowany. Dlaczego o tym mowa?


Dzieciaki
Redaktor: Adam Rifkin
Na podstawie: http://www.flickr.com


Inne artykuły

Powinniśmy myśleć co dopomoże się kształtować naszemu dziecku

śpiący kot
Redaktor: Lindsay Attaway
Na podstawie: http://www.flickr.com
W wielu marketach mamy szansę kupić drapak dla kota

Jeżeli posiadamy pod swoją opieką podopiecznego, bez względu na to czy jest to zwierzak, czy potomstwo to chcemy zrobić dla niego jak najwięcej, tak aby miał szansę się właściwie kształtować. Przez to właśnie właściciele kotów przeważnie kupują drapak dla kota, czyli specjalną konstrukcję, na którą ich zwierzak może się wdrapywać, wskakiwać, przeciskać się przez odpowiednio robione otwory.


ogląd - sklep
Redaktor: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com


W dobie obecnego zalewania rynku dość tanimi artykułami z Chin, powinniśmy być ostrożniejsi w tym, co kupujemy. Nierzadko produkty tego typu pozostawiają w praktyce sporo do życzenia. Oprócz jakość wykonania produktu, powinniśmy na pewno brać pod uwagę to, z jakiego typu materiałów jest on wykonany. Na pewno też musimy obserwować malucha na bieżąco i brać pod uwagę jak reaguje na kontakt z danym produktem. Łatwo bowiem w praktyce o różnego rodzaju uczulenia, które mogą wystąpić właśnie przez wzgląd na kontakt z mało bezpiecznym dla zdrowia noworodka tworzywem.


Jako rodzice powinniśmy więc pozostać jak najbardziej wrażliwi na to, jakie wybieramy akcesoria do codziennej pielęgnacji noworodka i skąd one pochodzą.
2018-07-11 18:28:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.